Strona główna Technologia Nie musisz podpisywać długoterminowej umowy. Poznaj Orange Flex – ofertę komórkową bez...

Nie musisz podpisywać długoterminowej umowy. Poznaj Orange Flex – ofertę komórkową bez zbędnych formalności!

205
0
Orange flex logo
Każdy z klientów Orange Flex może wybierać spośród kilku atrakcyjnych Planów | fot.: materiał partnera

Chcesz korzystać ze swojego smartfona na atrakcyjnych warunkach, jednocześnie unikając ograniczających Cię umów? Szukasz rozwiązania, które da Ci swobodę i niezależność? Koniecznie zapoznaj się z ofertą Orange Flex – przeczytaj, dlaczego warto z niej skorzystać.

Wygodnie, bez umowy

Choć wspomniana oferta Orange pojawiła się na rynku już rok temu, do tej pory nie znalazła godnego następcy wśród innych sieci. Wciąż jest to jedyne tak innowacyjne i nowoczesne rozwiązanie w pełni cyfrowego planu komórkowego. Łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy telefonu na kartę oraz na abonament – oferuje atrakcyjne plany bez długoterminowej umowy. Jak to możliwe? Orange Flex działa na zasadzie znanej i lubianej przez użytkowników subskrypcji. Wystarczy podać numer karty, z której co miesiąc automatycznie ściągana jest odpowiednia kwota. Bez konieczności pamiętania o regularnych doładowaniach czy opłacaniu rachunków. A co, jeśli zechcemy zrezygnować? Jednym kliknięciem anulujemy subskrypcję. Oczywiście bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów, aneksów do umów (bo przecież ich nie podpisujemy!) itp. Czy może być wygodniej?

Aplikacja zawsze pod ręką

Żeby zostać klientem Orange Flex, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Wystarczy pobrać na swój smartfon aplikację, dostępną w sklepach  Google Play oraz App Store, zarejestrować się, a następnie wybrać interesujący Plan oraz pakiety dodatkowe i przenieść lub wybrać nowy numer. Później pozostaje jedynie zatwierdzenie numeru karty oraz szybka weryfikacja online. Jak ona wygląda? Wielu osobom może się to wydać nieprawdopodobne, szczególnie teraz, gdy nawet zakup karty prepaid wymaga przedstawienia dowodu tożsamości, lecz w Orange Flex wystarczy zrobić selfie oraz zdjęcie swojego dowodu i przesłać je do szybkiej weryfikacji. Wszystkie te czynności trwają zaledwie kilka chwil, więc możemy ich dokonać, nie odrywając się od codziennych zajęć. Co więcej, aplikacja, którą zawsze mamy pod ręką pozwala na zarządzanie kontem użytkownika, szybką modyfikację oferty czy kontakt  z biurem obsługi klienta.

Pakiety skrojone na miarę

Każdy z klientów Orange Flex może wybierać spośród kilku atrakcyjnych Planów. Zawierają one bezpłatne rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci na terenie Polski i w roamingu UE, różniąc się jedynie ilością dostępnych GB. Najtańszy z nich zawiera 15 GB i kosztuje zaledwie 25 zł miesięcznie, natomiast najdroższy, w którym otrzymamy aż 100 GB to koszt 80 zł. Plany można dowolnie miksować, tak by jak najlepiej dopasować je do swoich aktualnych potrzeb.

e-SIM dla coraz szerszego grona

Kolejną innowacją wprowadzoną przez Orange Flex jest wirtualna karta SIM, którą można pobrać i zainstalować na smartfonie, a następnie od razu aktywować. Na początku była ona dostępna tylko dla użytkowników wybranych modeli iPhonów, obecnie mogą z niej korzystać również osoby posiadające inne smartfony, m.in. Samsung Galaxy Fold, Flip Z, Galaxy s20, Huawei P40 czy Motorola razr. Klienci, których telefony nie są kompatybilne z technologią e-SIM, mogą wygodnie zamówić zwykłą kartę z dostawą kurierem prosto pod wskazany adres.


Materiał partnera zewnętrznego