Strona główna Technologia Centrala alarmowa Integra 32 – czy warto?

Centrala alarmowa Integra 32 – czy warto?

239
0
Sygnalizator systemu alarmowego
Integra 32 to jeden z najpewniejszych produktów w ramach centrali alarmowych od firmy Satel. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Centrala alarmowa Integra 32 od firmy Satel to jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń na rynku. Produkt ten gwarantuje szeroką gamę rozszerzeń, jak również możliwość realizowania różnego rodzaju systemów automatyki domowej, czy kontroli dostępu. Czytaj dalej i dowiedz się, co oferuje centrala alarmowa Integra 32 od firmy Satel.

Integra 32 to jeden z najpewniejszych produktów w ramach centrali alarmowych od firmy Satel.

Dzięki tej zaawansowanej centrali, możliwa jest m.in. realizacja prostych oraz skomplikowanych systemów automatyki domowej. Integra 32 gwarantuje również wysoką jakość w przypadku wykorzystania jej jako elementu instalacji kontroli dostępu.

Satel Integra 32 – dane techniczne

Centrala alarmowa firmy Satel, gwarantuje podstawowe 8 wejść na płycie, które można z powodzeniem rozszerzyć do łącznie 32 wejść. Rozbudowa możliwa jest za pomocą ekspanderów, a także klawiatury. Co jeszcze gwarantuje Integra 32? Przede wszystkim 8 wysokiej jakości wyjść na płycie, które również można rozbudować do 32 wyjść dodatkowych. W przypadku podstawowych wyjść na płycie, 6 z nich to wyjścia typu OC, a 2 to wyjścia wysokoprądowe.

Integra 32 charakteryzuje się również 16 strefami czy zasilaczem o wydajności 1,2A. Wyposażona jest w komunikator telefoniczny, a także Grade 2. W ramach centrali alarmowej, możliwa jest również kompatybilność z 4 klawiaturami różnego rodzaju: dotykowymi, sensorycznymi, klawiaturami typu LED, a także LCD.

Dlaczego warto wybrać Integrę 32?

Integra 32 od firmy Satel jest zaawansowaną centralą alarmową, która poza gwarancją wysokiej jakości funkcji alarmowych, daje możliwość pełnej realizacji systemów domowej automatyki.

Integra tej klasy gwarantuje możliwość rozbudowy systemu centrali alarmowych o niemal dowolne rozszerzenia, które mogą być dopasowane do potrzeb konkretnego użytkownika.

Integra 32 z pewnością sprawdzi się w niewielkich, domowych systemach alarmowych, jak również olbrzymich, przemysłowych instalacjach. Kolejnym atutem tego rodzaju rozwiązań są daleko posunięte możliwości komunikacyjne, które gwarantują pełną kompatybilność z systemami GSM, jak również TCP/IP.

Co można otrzymać w ramach centrali Integra 32?

Poza obsługą aż 32 wejść i możliwością podziału całego systemu na 16 stref oraz 4 partycje, Integra 32 gwarantuje sprawną magistralę komunikacyjną, którą można podłączyć do różnego rodzaju modułów oraz rozszerzeń.

Integra gwarantuje również obsługę 64+4+1 użytkowników, a także port RS-232 z gniazdem RJ. Pamięć tego urządzenia, gwarantuje zapis 439 zdarzeń wraz z funkcją wydruku. Poza tym, Integra 32 to 28 niezależnych timerów do automatycznego sterowania.


Materiał partnera zewnętrznego