Nowości, które będzie można obejrzeć na tych platformach oraz które filmy i seriale warto szybko nadrobić, gdyż niedługo znikną z Netflixa i HBO GO.

Filmy i seriale, które znikną w maju z Netflixa i HBO GO

1. W domu innego (HBO GO)- rok 1946 Niemcy, główna bohaterka przybywa do zniszczonego Hamburga, żeby spotkać się ze swoim mężem, który jest brytyjskim pułkownikiem. Kobieta nie wie, że jej mąż postanowił. by ich nowy dom dzielić z jego poprzednim właścicielem, niemieckim wdowcem, który wychowuje zbuntowaną córkę.

2. Jeszcze dłuższe zaręczyny (Netflix)- Jest to komedia romantyczna. Pewna para planuje ślub. Pewnego dnia Violet otrzymuje staż w innym mieście. Ślub musi zostać przełożony. Niestety później okazuje się, że kobieta dostaje awans w pracy na dwa lata. Czy para wreszcie stanie na ślubnym kobiercu?

3. Topielisko. Klątwa La Llorony (HBO GO)- pracownica socjalna zajmuje się sprawą samotnej matki, która uważa, że jej dzieci są terroryzowane przez pewną zjawę. 

Nowości na platformie HBO GO

1. Opowieść podręcznej sezon 4- w maju będzie można obejrzeć kolejne odcinki 4 sezonu tego świetnego serialu. W tym sezonie June, która została przywódczynią rebeliantów, postanawia stanąć do walki z Gileadem.

2. Terapia sezon 4- w kolejnym sezonie doktor Taylor postara się pomóc trzem pacjentom, którzy nie radzą sobie z lękami związanymi ze zmianami w życiu społeczno-kulturowym.

3. Czarny poniedziałek sezon 3- jest to serial, który opowiada o pewnej grupie outsiderów. Właśnie oni w połowie lat osiemdziesiątych przejęli klub oldboyów z Wall Street. Grupa ta w kolejnych dekadach nie przestaje działać.

4. Pająki z papieru- film, który przedstawia historię o dorastaniu w mroku choroby psychicznej.


Nowości na platformie Netflix

1. Lucyfer sezon 5 część druga- Bóg namiesza w życiu bohaterów.

2. Armia umarłych- pewna grupa najemników planuje napad na kasyno w Las Vegas. Niestety pojawia się pewien problem. Miasto to opanowały zombie.

3. Błękitny cud- aby uratować sierociniec jego wychowankowie biorą udział w konkursie wędkarskim. 

4. Black Space- pewnego razu w szkole średniej w Izraelu dochodzi do ogromnej masakry, w której giną uczniowie. Detektyw, który stosuje nietypowe metody, dostaje to śledztwo. Czy uda mu się odnaleźć sprawców? Wie jedynie, że mordercy mieli na sobie maski jednorożców. 

5. Special sezon 2- serial ten opowiada a losach mężczyzny, który choruje na porażenie mózgowe. Rayan chciałby normalnie, dlatego postanawia zacząć staż w agencji. Dodatkowo mężczyzna zaczyna chodzić na randki. 

6. Ragnarok sezon 2- Magne postanawia zdobyć sojuszników w walce z wielkimi wrogami. 

7. L’Agence: Luksusowe nieruchomości sezon 1- jest to program reality o członkach bogatej rodziny, którzy handlują nieruchomościami. 

8. Roberto Baggio: Boski kucyk- film przedstawia całą karierę znakomitego piłkarza Roberto Baggio. 

GPI