Strona główna Rozrywka Telewizja Ważne premiery serialowe – na jakie produkcje niecierpliwie czekamy?

Ważne premiery serialowe – na jakie produkcje niecierpliwie czekamy?

611
0

Regularnie oglądamy filmy i seriale, gdyż jest to fantastyczna rozrywka. Kino to idealny okazja, aby odpocząć po ciężkim dniu, zrelaksować się, zapomnieć o codziennych problemach. Często dochodzi do sytuacji, w której film lub serial kończy się w takim momencie, że właściwie najważniejsze kwestie wciąż pozostają nierozwiązane i niewyjaśnione. Zazwyczaj reżyserowie decydują się na nagranie kolejnego sezonu serialu bądź następnej części filmu. Przedstawiamy 3 gorące tytuły, na które czeka wielu serialomanaków.

Dom z papieru sezon 5

Jest to jeden z najpopularniejszych seriali na całym świecie, który zyskał ogromną rzeszę fanów. Premiera pierwsze sezonu miała miejsce 2 maja 2017 roku w hiszpańskiej telewizji. Cieszyła się dość dużą popularnością, dlatego postanowiono nagrać 2 sezon, który miał być kontynuacją napadu na mennicę. Niestety drugi sezon nie przyjął się dobrze w Hiszpanii. Co więcej, nie planowano nagrać 3 sezonu, gdyż brakowało funduszy na tę świetną produkcję. Dopiero wykupienie serialu przez platformę Netflix spowodowało, że „Dom z papieru” zyskał niesamowitą popularność, tym samym stając się najpopularniejszym serialem na tym serwisie. Co więcej, postanowiono nagrać kontynuację bohaterów, dlatego też byliśmy świadkami świetnego 3 i 4 sezonu. Niedawno Netflix zapowiedział oficjalnie 5. i niestety ostatni sezon tego tytułu. Produkcja wystartuje w Danii, następnie przeniesie się do Hiszpanii i Portugalii. Do obsady mają dołączyć Miguel Angel Silvestre i Patrick Criado. Za reżyserię piątej części „Domu z papieru” odpowiadają: Jesús Colmenar, Koldo Serra i Álex Rodrigo.

Nie znamy oficjalnej daty premiery, aczkolwiek wszyscy czekają z niecierpliwością na informacje.

Skazany na śmierć sezon 6

Kolejny niesamowity serial, który pobił rekordy popularności. Lincoln Burrows (Dominic Purcell) został skazany na śmierć za zabójstwo, którego nie popełnił. Jego brat Michael Scofield (Wentworth Miller) postanowił zainicjować napad na bank, aby trafić do więzienia i uciec z niesłusznie skazanym. Jego nieprawdopodobna inteligencja, spryt i przebiegłość spowodowała, że Michael stworzył idealny plan ucieczki, który wytatuował sobie na ciele. Jako iż był inżynierem, doskonale znał budowę całego więzienia, mógł zaplanować wszystko od początku do końca. Każdy z 5 sezonów miał mnóstwo niesamowitych zwrotów akcji, a emocje podczas oglądania tej produkcji sięgają zenitu. Niedawno otrzymaliśmy informacje o tym, że finalny 6. sezon jest już w trakcie produkcji, dlatego też niebawem możemy spodziewać się nowych odcinków, które całkowicie zakończą przygodę dwóch braci.

Lucyfer sezon 5

Premiera 5. sezonu tego niesamowitego serialu odbędzie się 21 sierpnia. Jest to zapewne fantastyczna wiadomość dla wszystkich fanów tej produkcji. Znudzony swoim dotychczasowym życiem Lucyfer Morningstar postanowił porzucić funkcję Władcy Piekieł. Wybrał się do Los Angeles, gdzie został właścicielem klubu nocnego. Co ciekawe, początkowo premiera zaplanowana była na 6 czerwca, jednak z powodu pandemii koronawirusa prace na planie zostały zawieszone. Z tego powodu przeniesiono premierę serialu o ponad 2 miesiące.

MJA