Przedwiosenna ramówka stacji telewizyjnych wzbudza wiele emocji i zainteresowania. Ciekawy wątek, doskonała obsada, interesująca tematyka to właśnie na taki serial zawsze czekamy. Ale kontynuacje seriali dobrze już znanych to także gwarancja doskonałej rozrywki. Prześledźmy razem co stacje telewizyjne mają nam do zaoferowania tej wiosny.

Wiosenna ramówka TVN przedstawia swoje nowości wśród seriali

Wiosenna ramówka tvn przedstawiła widzom swoją propozycję dotyczącą uwielbianych przez Polaków seriali. Oprócz kontynuacji kultowych i lubianych seriali Polaków takich jak: „Diagnoza”, „Na wspólnej”, „Szkoła”, „19+”, „Szpital” czy „Ukryta Prawda”, stacja zaproponowała nowości takie jak:

Odwróceni – ojcowie i córki

Ciąg dalszy dobrze znanego serialu o losach byłego gangstera i emerytowanego policjanta oraz ich córek. W głównych rolach występują Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski, Małgorzata Foremniak i inni.

Szóstka

Serial o losach trzech nieznajomych par, które wzajemnie wymieniły się nerkami, oparty na prawdziwych faktach. W rolach głównych występują Julia Wyszyńska, Sławomir Orzechowski, Gabriela Muskała i inni

Chyłka – zaginięcie

Serial online emitowany w serwisie VOD player o tematyce kryminalnej, pokazujący losy pewnej pani mecenas, która stanie przed lada wyzwaniem. Nakręcony na podstawie prozy Remigiusza Mroza. W obsadzie zobaczyć można Magdalenę Cielecką, Katarzynę Warnke, Olgę Bołądź i innych.

Co na wiosnę proponuje swoim widzom TVP?

TVP na wiosnę proponuje swoim widzom także nowości serialowe. Kontynuowane zostaną popularne seriale TVP takie jak ” M jak Miłość”, ” Barwy Szczęścia”, „Na dobre i na złe”, „Na sygnale”, „Ojciec Mateusz”, „Rodzinka.pl”, „Za marzenia” czy „O mnie się nie martw”. Na wiosennej ramówce TVP zaproponował również 2 nowe seriale:

Stulecie Winnych

Serial o tematyce historycznej, zrealizowany na podstawie kultowego bestselleru i opowiadający o losach wielopokoleniowej rodziny Winnych. W wątek zostały wplecione wydarzenia dramatyczne XX wieku. W obsadzie jest Jan Wieczorkowski, Kinga Preis, Weronika Humaj i inni.

Echo Serca

Serial medyczny opowiadający o perypetiach pracowników szpitala, połączony zostały rozterki życiowe bohaterów z ciekawymi i dramatycznymi przypadkami medycznymi. W obsadzie Kamilla Baar – Kochańska, Przemysław Sadowski, Antoni Pawlicki i inni.

Wiosenne propozycje serialowe Polsatu

Wiosenne propozycje serialowe Polsatu to przede wszystkim kontynuacja kochanych przez widzów seriali takich jak: „Pierwsza Miłość”, „Przyjaciółki” oraz „Ślad”. W związku z 20-leciem kultowego serialu „Świat według Kiepskich” tej wiosny wyemitowane zostaną specjalne odcinki pokazujące dalsze losy rodziny Kiepskich.

Nowością jest serial „Zawsze warto”, będzie to opowieść trzech kobiet, które zapoznały się w dramatycznych okolicznościach a i dalsze losy są nadal nierozłączne. Obsadę stanowią: Katarzyna Zielińska, Weronika Rosati, Julia Wieniawa i inni.

Do wyboru mamy wątki miłosne, medyczne, kryminalne, historyczne – usiądźmy tej wiosny przed telewizorami i dajmy się ponieść emocjom.

KST