Eryk Lubos zagrał główną rolę w filmie „Underdog”, który już 11 stycznia wchodzi do kin. Aktor, który przez wiele lat trenował boks zawsze starał się być w dobrej formie, ale tak nie wyglądał jeszcze nigdy! Dziś prezentujemy premierowo plakat filmu z Erykiem Lubosem i Mamedem Khalidovem. Partnerują im piękne kobiety Aleksandra Popławska i Emma Giegżno.

Making of z sesji zdjęciowej:

Do filmu „ Underdog” Eryk Lubos przygotowywał się wiele miesięcy. „Bardzo długo znam Eryka. Razem studiowaliśmy w szkole Teatralnej we Wrocławiu i muszę powiedzieć, że jestem pod ogromnym wrażeniem w jak doskonałej jest teraz formie” – przyznała Aleksandra Popławska, która zagrała Ninę, ukochaną głównego bohatera.

Lubos wiele lat trenował boks i to doświadczenie oraz miesiące ciężkich treningów sprawiły, że zrobił wrażenie nawet na międzynarodowym mistrzu KSW.

Byłem zaskoczony jego sprawnością fizyczną – powiedział nam Mamed Khalidov. – Eryk jest osobą bardzo aktywną i widać, że cały czas trenuje. Nie miał problemów z poruszaniem się w klatce, ani w wyprowadzaniu ciosów.

„Underdog” to historia upadku i powrotu na szczyt zawodnika MMA. A także pełna realistycznych scen akcji opowieść o słabościach i sile człowieka. Zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość. O walce z przeciwnościami losu i podnoszeniu się po upadku.

Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość. „Myślę, że jest to film motywacyjny dla każdego – powiedział Eryk Lubos. – Wstań i walcz! Nie poddawaj się!”

W fabule filmu oprócz Eryka Lubosa i Mameda Khalidova pojawi się gwiazdorska obsada: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno, Mariusz Drężek. Dla Mameda Khalidova, międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015, występ w filmie to debiut aktorski.

Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacja KSW, lider europejskiego rynku MMA. Na swoim koncie ma 50 gal na światowym poziomie, ponad 300 zawodników i milionowe oglądalności transmisji telewizyjnych w Polsce i na świecie.

MMA, czyli mieszane sztuki walki, to sport, w którym zawodnicy walczą w klatkach i używają każdej dozwolonej techniki, by pokonać przeciwnika. To sport, który budzi emocje i kontrowersje, a jednak w Polsce ma ogromną rzeszę fanów. Każda gala gromadzi tysiące ludzi, transmisje oglądają miliony widzów!

Producentem filmu  jest EKIPA – Ewa Lewandowska, Tomasz Mandes. Koproducentem – Telewizja POLSAT i NEXT FILM, który jest również dystrybutorem filmu.

Więcej o filmie „Underdog”:

http://underdog.sport.pl

„Underdog”
Premiera: 11 stycznia 2019

W rolach głównych: Eryk Lubos, Mamed Khalidov, Aleksandra Popławska,  Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Emma Giegżno

  • Reżyseria: Maciej Kawulski
  • Zdjęcia: Bartosz Cierlica
  • Scenariusz: Mariusz Kuczewski
  • Producent: Ewa Lewandowska, Tomasz Mandes – EKIPA Sp. z o.o.
  • Koproducent: NEXT FILM, Telewizja POLSAT, KSW
  • Dystrybutor: NEXT FILM
  • Partner: Miasto Ełk

Materiał partnera zewnętrznego