Nie należysz do fanów spędzania długich godzin w kuchni? Dużo pracujesz i po prostu nie masz czasu w ciągu dnia na przygotowywanie pożywnych posiłków? A może planujesz przejść na dietę i potrzebujesz wsparcia w wytrwaniu i komponowaniu mniej kalorycznych obiadów? Jeśli smaczne i zdrowe odżywianie należy do Twoich priorytetów, to mamy coś dla Ciebie!

Gotowe posiłki prosto pod Twoje drzwi

To na pewno nie pierwszy raz, kiedy obija ci się o uszy informacja o diecie pudełkowej. Sięgają po nią znani aktorzy, sportowcy, ale też niesławne zapracowane osoby. Jakie są zalety diety pudełkowej? Przede wszystkim wygoda i komfort każdego dnia. Chociaż to firma ustala jadłospis, ty masz ogromny wpływ na to, co się w nim znajdzie. Następnie kurier przywozi pod wskazany adres cały komplet dań, pozwalając, żeby to klient decydował, o jakiej porze sięgnie po swoje posiłki. Ilość wchodzących w zestaw pudełek zależy od wybranej przez klienta ilości posiłków lub kaloryczności danego planu dietetycznego. Opcji do wyboru jest sporo: od diet klasycznych, w których niezwykle przydatna jest kontrola nad ilością spożywanych kalorii, po diety wegetariańskie i specjalistyczne.

Dla osób planujących przejść na restrykcyjną dietę redukcyjną lub czujących potrzebę detoksu swojego organizmu dostępna jest dieta oparta jedynie na piciu soków. Coś dla siebie znajdą też alergicy i bezglutenowcy, którzy często mogą mieć problem ze znalezieniem miejsc, w których bez obaw mogą zjeść swój lunch czy obiad. Nie musisz decydować się tylko na jedną dietę, możesz wykupić jedną na kilka dni, sprawdzić, w jakim stopniu odpowiadają ci serwowane potrawy i następną dostawę posiłków zamówić już z innego zestawu. A jeśli masz jakieś pytania i wątpliwości, skontaktuj się z biurem obsługi i zapytaj ich o poradę. Szukasz sprawdzonej diety pudełkowej? Znajdź catering dieta warszawa i sprawdź, jakie pyszne posiłki serwuje Kapitan-Cook, obecny nie tylko w Warszawie, ale też w wielu dużych miastach.

Czy dieta pudełkowa to na pewno najlepszy pomysł?

Sięganie po catering z dowozem do domu to nie tylko kwestia wygody, która ściąga z Ciebie konieczność robienia zakupów spożywczych, przygotowywania posiłków, ale też sprzątania po jedzeniu i zmywania góry naczyń. To także oszczędność dla Twojego portfela, kiedy wiesz, że płacisz dokładnie za to, co zamierzasz zjeść. Przyczyniasz się do zmniejszenia ilości marnowanego jedzenia i nie masz wyrzutów sumienia, że coś zepsuło się w Twojej lodówce. Dzięki diecie pudełkowej zyskujesz nie tylko zdrowe posiłki każdego dnia, niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, w domu czy na uczelni, ale też masę wolnego czasu, który możesz spożytkować o wiele lepiej niż na mozolnym procesie gotowania. Możesz znaleźć czas dla przyjaciół, na swoje hobby czy na randki. Nie musisz mieć też wyrzutów sumienia przez ciągłe jedzenie na mieście i sięganie po niezdrowe przekąski, w trakcie szybkiego śniadania w biegu. Zadbaj o swoje zdrowie, o samopoczucie i zorganizuj swój dzień jak najlepiej.


Materiał partnera zewnętrznego