Ewa Chodakowska to ikona naszych czasów w branży fitness. Rozpowszechniła aktywność fizyczną i zdrowy styl życia na skalę całego kraju. Postanowiła, że zmieni sposób myślenia kobiet w Polsce odnośnie bycia fit i dokonała tego ze spektakularnym efektem. Tysiące kobiet śledzi jej działania i wierzy, że można skutecznie schudnąć, wyrzeźbić swoje ciało dzięki odpowiedniej motywacji.

Ewa Chodakowska – jak przekonała Polki do ćwiczeń?

Charyzma i wielka pasja Ewy Chodakowskiej sprawiają, że naśladuje ją tysiące kobiet. Od początku nie była osobą, która tylko wrzucała swoje zdjęcia do mediów społecznościowych, oczekując zachwytów nad jej sylwetką. Dzieli się gotowym przepisem na osiągnięcie sukcesu. Przekonuje, że odpowiednia dieta oraz wytrwałość w aktywności fizycznej przyniosą pożądane efekty. Jej działalność polega również na dodawaniu w serwisie YouTube filmów z nagranymi ćwiczeniami. Jej wsparcie, motywujące komentarze oraz cenne rady dodają sił wielu kobietom, a sama Ewa uzyskała ogromne zaufanie oraz rzesze fanów. Wszystkie te, które wcześniej zastanawiały się jak schudnąć – z Ewą Chodakowską odnalazły na to sposób. Blogerka liczyć może na listy od trenujących dziewcząt oraz zdjęcia sprzed metamorfozy i po niej. Takim oto sposobem Ewa Chodakowska zachęciła coraz więcej osób do zmiany trybu życia.

Ewa Chodakowska i parametry jej ciała

Znana z telewizji i internetu instruktorka fitness jest obiektem zainteresowania. Wiele osób zastanawia się: Ewa Chodakowska ile ma lat? Otóż dobiega już niemal 40-tki, a ma dokładnie 38 lat. Wiadomo, że jej sylwetka jest szczupła wysportowana, ale dokładnie ile waży Ewa Chodakowska? Jej waga to 55 kg. Mogłoby to niektórych dziwić, bo często dziewczyny o wadze około 50 kg wyglądają na „grubsze” od niej, ale jak sama często podkreśla, to mięśnie ważą więcej niż tłuszcz. Natomiast ile wzrostu ma Ewa Chodakowska? Nie jest wysoka jak modelka, ma jedynie 166 cm wzrostu. Nigdy nie ukrywała swoich wymiarów i chętnie odpowiada na pytania o nie.

Stroje kąpielowe Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska działa na wielu płaszczyznach: produkuje zdrowe przekąski, akcesoria do ćwiczeń, kosmetyki, a ostatnio nawet stroje kąpielowe. Marka Mission Swim została stworzona, aby kreować stroje z materiałów najwyższej jakości i o unikalnym kroju. Stroje te mają nasycone barwy i występują w odważnych fasonach. Są wersje jednoczęściowe i dwuczęściowe bikini. W kolekcji można znaleźć egzemplarze o charakterze sportowym, w jaskrawych kolorach, zakończone taśmą z logo firmy. Dzięki nim nie da się pozostać niezauważoną, będąc na plaży. Występują też stroje bardziej romantyczne, zalotne, z falbankami lub przezroczystym ażurem. Dla odważnych, lubiących się wyróżniać kobiet dostępne są również stroje czarne z błyszczącej, elastycznej tkaniny albo ubrania plażowe wykonane z prześwitującego ażuru. Wszystkie propozycje są nietuzinkowe i wyjątkowe w swoim kroju czy wykończeniu. Ale co równie ważne, Ewa poprzez produkcję i sprzedaż strojów wspiera działalność charytatywną. Aż 50 zł ze sprzedaży każdego egzemplarza przeznaczonych jest na cele dobroczynne. W ten sposób pokazuje, że potrzeby słabszych nie są jej obojętne. Na każdym kroku Ewa pokazuje swoje zaangażowanie w ważne kwestie społeczne.

Ewa Chodakowska swoją naturalnością, pasją przyciąga rzesze fanek, a nawet fanów. Zainteresowanie jej osobą nie słabnie, co przekłada się na to, że cokolwiek Ewa nie sygnuje swoim nazwiskiem czy wizerunkiem, spotyka się z dużym zainteresowaniem. Sukces przyszedł niejako mimochodem dzięki jej zaangażowaniu i umiejętności przemawiania do ludzi. Kobiety uwierzyły, że bez względu na to, jaki jest stan wyjściowy ich sylwetki, mogą zrobić dużo, aby dojść do niesamowitych efektów. Ona udowodniła, że niemożliwe w tej materii nie istnieje.

Materiał partnera zewnętrznego