Strona główna Zdrowie Ekstrakt z afrykańskiego mango i jego rola w odchudzaniu

Ekstrakt z afrykańskiego mango i jego rola w odchudzaniu

335
0
African mango
Stosowanie preparatu zawierającego wyciąg z pestek pozyskiwanych z afrykańskiego mango wywiera pozytywny wpływ na cały ludzki organizm. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Co ma wspólnego afrykańskie mango z odchudzaniem? Jak się okazuje, całkiem sporo. Poznaj zalety tabletek z ekstraktem pozyskiwanym z nasion wspomnianego owocu.

Wiek, problemy zdrowotne, przebyta ciąża, brak ruchu czy też nadmierna chęć na słodycze to główne czynniki, które przyczyniają się do wzrostu wagi. Niekiedy nawet kilka dodatkowych kilogramów sprawia, iż nasze BMI zaczyna przekraczać dopuszczalną normę. Warto zauważyć, iż zwiększenie wagi nierzadko ma również wpływ na samopoczucie, a nawet sposób postrzegania własnej sylwetki. Nic więc dziwnego, że tak duża ilość osób decyduje się na rozpoczęcie terapii odchudzającej. Niemniej jednak spora ilość diet nie tylko nie jest w stanie zapewnić nam oczekiwanych efektów, ale dodatkowo przyczynia się do pogorszenia stanu naszego zdrowia, gdyż nie uwzględnia ona indywidualnych potrzeb organizmu czy też przebytych do tej pory dolegliwości. Na szczęście istnieje proste rozwiązanie wspomnianych problemów, a jest nim African Mango.

Dla kogo African Mango?

African Mango to nic innego, jak tylko preparat odchudzający w postaci tabletek. Czym wobec tego różni się on od wielu innych środków tego rodzaju, z jakimi możemy spotkać się w dosłownie każdej aptece? Otóż opisywany środek posiada w swoim składzie ekstrakt pozyskiwany z nasion afrykańskiego mango tzw. Irvingia gabonensis. Jak dowiodły tego badania kliniczne przeprowadzone na University of Yaounde (Kamerun) w 2005 roku, Irvingia gabonensis stanowi rodzaj przeciwutleniacza o silnych właściwościach przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej. W związku z powyższym po preparaty zawierające wyciąg z pestek afrykańskiego mango powinny sięgnąć przede wszystkim osoby zmagające się z dodatkowymi kilogramami i… nie tylko. Wspomniane badania kliniczne z 2005 roku potwierdziły, że wyciąg z nasion afrykańskiego mango posiada również inne właściwości zdrowotne. Jakie konkretnie?

African Mango nie tylko na odchudzanie

Jak się okazuje, stosowanie preparatu zawierającego wyciąg z pestek pozyskiwanych z afrykańskiego mango wywiera pozytywny wpływ na cały ludzki organizm. Naturalnie w pierwszej kolejności pobudza on spalanie tkanki tłuszczowej i – dodatkowo – powstrzymuje proces jej produkcji. Poza tym wpływa na odczuwalne zmniejszenie apetytu. Irvingia gabonensis obniża także poziom cholesterolu we krwi i wspomaga proces usuwania szkodliwych, nagromadzonych w organizmie toksyn. Na uwagę zasługuje również niezwykły skład opisywanego ekstraktu. Znajdziemy w nim bowiem liczne witaminy i inne cenne substancje w tym między innymi witaminę C, E, K, prowitaminę A, a także witaminy z grupy B, w tym witaminę B6, polifenole, karotenoidy, potas, miedź, 17 aminokwasów, a także kwas omega 3 i 6 wielonienasyconych kwasów tłuszczowych.

Preparaty z African Mango

Obecnie na polskim rynku dostępna się spora ilość preparatów, które zawierają w swoim składzie wyciąg z pestek afrykańskiego mango. Niestety, jak się okazuje nie każdy z nich może pochwalić się jednakową, wysoką skutecznością. Dlaczego? Ponieważ w praktyce różnią się one od siebie składem oraz procentową zawartością opisywanego wyciągu z pestek afrykańskiego mango. Na których z nich warto się zdecydować? Środkiem zawierający wysoką dawkę ekstraktu z Irvingia gabonensis jest african MANGO dostępny na stronie africanmango180.com.


Materiał partnera zewnętrznego