Polacy coraz większą uwagę przywiązują do kwestii zdrowego odżywiania. Niezależnie, czy motywuje nas chęć schudnięcia, poprawy swojego zdrowia czy względy etyczne, rozmaite sposoby odżywiania interesują coraz więcej osób. Niestety, mało kto obecnie ma czas na skrupulatne planowanie posiłków, robienie zakupów w taki sposób, by żaden produkt się nie marnował, czy późniejsze gotowanie i sprzątanie. Dlatego coraz popularniejszą i godną rozważenia opcją jest catering dietetyczny. Dlatego coraz popularniejszą i godną rozważenia opcją jest catering dietetyczny. W Warszawie Heroes Diet dostarcza zawsze na czas posiłki komponowane przez dietetyków i sporządzane przez zawodowych kucharzy.

Catering dietetyczny – jak to działa?

To proste! Wystarczy wybrać dietę i kaloryczność na stronie internetowej i złożyć zamówienie. Od tej pory zdrowe posiłki będą czekały codziennie o stałej porze pod Twoimi drzwiami. Oczywiście na początku możesz wypróbować ofertę, zamawiając plan kilkudniowy. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że decydujesz się na catering, który Ci smakuje.

Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny?

Oszczędność czasu

Jeżeli też należysz do osób, które są zabiegane i zapracowane, każdy kwadrans jest na wagę złota. W takiej sytuacji nawet jeśli przygotowanie dania trwa właśnie piętnaście minut, po pomnożeniu razy pięć zalecanych przed dietetyków posiłków wychodzi prawie półtorej godziny dziennie spędzone w kuchni. A jeszcze należy doliczyć do tego zakupy i planowanie…
To właśnie sprawia, że wiele osób rezygnuje ze zdrowego odżywiania i kupuje szybkie do przyrządzenia dania. W takiej sytuacji catering dietetyczny jest świetnym rozwiązaniem! Wystarczy złożyć zamówienie i odebrać paczkę dostarczaną codziennie prosto pod drzwi. Przygotowanie do spożycia nie wymaga więcej czasu i umiejętności kulinarnych niż odgrzanie gotowego dania z marketu – a korzyści dla zdrowia i samopoczucia stają się szybko widoczne.

Zawsze zbilansowane i smaczne posiłki

W zdrowej diecie szczególnie ważne jest dopasowanie jadłospisu do swoich potrzeb. Wiadomo – każdy organizm jest inny. Różni nas płeć, wiek, poziom aktywności fizycznej i stan zdrowia. Właśnie dlatego pracownikami cateringu dietetycznego są dyplomowani dietetycy, dzięki którym każda z opcji dostarcza kompletu witamin i mikroelementów. W Heroes Diet możesz bez problemu dobrać dietę do swoich potrzeb, a w razie wątpliwości zawsze możesz liczyć na pomoc dietetyka. Dzięki temu nie musisz się martwić, czy w Twoich pudełkach znajdą się produkty, które mogą Ci zaszkodzić, ani czy dostarczasz sobie wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Po prostu dostajesz potrawy dostosowane do Twoich potrzeb.

catering dietetyczny
W Heroes Diet możesz bez problemu dobrać dietę do swoich potrzeb, a w razie wątpliwości zawsze możesz liczyć na pomoc dietetyka | fot.: materiał partnera

Wiesz, co (i ile) jesz

Mało kto, nie będąc dietetykiem, potrafi samodzielnie skomponować swój jadłospis tak, by zaspokajał potrzeby organizmu na wszystkie składniki oraz dostarczał odpowiednią ilość kalorii. W przypadku cateringu dietetycznego masz pewność, że każdy składnik dania został dokładnie zważony oraz obliczony. Dodatkowo dietetycy współpracują z kucharzami tak, by łączyć ze sobą elementy, których właściwości zdrowotne się wspierają. Przy samodzielnym przygotowywaniu posiłków niestety łatwo jest o tym zapomnieć – w końcu kto zawsze pamięta, że np. źródło żelaza warto połączyć ze źródłem witaminy C?

Jeżeli masz mało czasu, z pewnością Twoim problemem jest nieregularne spożywanie posiłków. Niestety, w dłuższej perspektywie jest to równie niezdrowe jak źle zbilansowana dieta. Jest to trudne, gdy prowadzimy intensywny tryb życia i nie mamy czasu na gotowanie. Catering dietetyczny w Warszawie Heroes Diet pomaga uporać się z tym problemem i wyrobić sobie nawyk regularnego jedzenia – posiłki na dany dzień trafiają prosto pod Twoje drzwi. Możesz zabrać ze sobą do pracy te, których potrzebujesz. Zdążysz je zjeść nawet podczas krótkiej przerwy w codziennych obowiązkach, a Twój organizm Ci za to podziękuje.


Materiał partnera zewnętrznego