Szukasz Planu komórkowego dla kilku osób? W Orange Flex możesz stworzyć swoją Rodzinę i dołączyć do 5 dodatkowych numerów. Orange Flex Rodzina to dobre rozwiązanie nie tylko dla rodzin, ale także przyjaciół i współpracowników. Sprawdź Orange ofertę rodzinną i zarządzaj wygodnie kilkoma numerami!


Orange oferta rodzinna – zalety

Orange Flex to nowoczesna sieć komórkowa w aplikacji – wszystko załatwiasz szybko i wygodnie w apce Flexa. Bez podpisywania umów i wizyt w salonie stacjonarnym. Elastyczne warunki to duże ułatwienie, szczególnie jeśli zarządzasz kilkoma numerami, jak w Flex Rodzinie. Płacisz jeden rachunek, ale możesz dowolnie zmieniać poszczególne Plany, np. zwiększając lub zmniejszając pakiety GB internetu. Elastyczny plan komórkowy dla kilku osób? Orange Flex. Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji.

W Orange Flex masz gwarantowane nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w kraju i w roamingu w UE i nielimitowane GB internetu na popularne social media. Możesz korzystać z Facebooka, Messengera, Instagrama, WhatsAppa i innych platform, a Twoje GB nie maleją. Poznaj też inne zalety Flexa i Orange oferty rodzinnej.

  • Dodatkowa karta SIM lub e-SIM

Możesz korzystać z numeru telefonu na drugim smartfonie, tablecie czy laptopie. Elektroniczną kartę e-SIM zainstalujesz w kilka chwil na urządzeniu. To rozwiązanie jest bardziej przyjazne środowisku, niż tradycyjna karta SIM.

  • Ulubiona rozrywka z Passami

Każdy z Flex Rodziny może wybrać Passy na ulubione rozrywki. Music Pass pozwala na nielimitowane słuchanie podcastów i ulubionych playlist na Spotify, Apple Music i Tidal. Game Pass to internetowe rozgrywki bez pomniejszania pakietu GB, a Video Pass pozwala na godziny seansów na Netflixie, HBO czy Canal+.

  • Dzielenie się GB internetu i ,,Polecaj i zarabiaj’’

W rodzinie Orange Flex możesz liczyć na wiele okazji. ,,Polecaj i zarabiaj’’ to promocja, dzięki której zgarniasz pieniądze i dodatkowe GB interentu za polecanie Flexa znajomym – wystarczy, że polecona osoba korzysta z apki przynajmniej miesiąc. W Orange Flex masz także możliwość dzielenia się GB internetu – możesz przekazywać dowolną ilość znajomym, a oni Tobie.


Orange Flex Rodzina – co zyskujesz?

Jeśli masz konto Flex dla Ciebie lub Flex dla Firm, możesz dołączyć do niego kolejne numery i stworzyć swoją Flex Rodzinę. Wszystko w aplikacji i bez zbędnych formalności. Załóż podstawowe konto Flexa, dodawaj kolejne osoby i twórz swoją sieć w aplikacji. Dzięki Orange Rodzinie łatwo zarządzasz numerami, kontrolujesz wydatki członków rodziny i masz wszystko pod kontrolą.

Co zyskujesz w Orange Flex Rodzinie?

  • Do 5 numerów już od  15 zł każdy. Orange Flex Rodzina pozwala na dołączenie do Planu do 5 osób – każdy członek Rodziny może korzystać z Flexa za jedynie 15 zł miesięcznie.
  • Wydatki Flex Rodziny pod kontrolą. W aplikacji Orange Flex, jako właściciel Planu, zobaczysz wydatki członków Rodziny, takie jak Passy na rozrywki oraz zużycie GB internetu. Dzięki temu możesz optymalnie zarządzać numerami dzieci, starszych członków rodziny czy kontami współpracowników, jeśli prowadzisz mały biznes.
  • Opcja ,,Zapytaj o zakup’’. Dzięki tej funkcji otrzymujesz powiadomienie, jeśli ktoś z Rodziny chce zakupić dodatkowe usługi. Możesz wyrazić zgodę na zakup dodatkowych GB internetu czy Passów na rozrywki. Masz możliwość, aby włączyć lub wyłączyć tę funkcjonalność w dowolnym momencie. Jest szczególnie przydatna, jeśli w swojej Flex Rodzinie masz młodszych użytkowników – dzięki temu możesz kontrolować ich zakupy.
  • E-faktury po każdej płatności. Jeśli tworzysz Rodzinę w obrębie Planu Flex dla Firm, masz wszystkie rachunki w jednym miejscu – otrzymujesz automatycznie generowane faktury na maila. Rodzina w Flex dla Firm to porządek w dokumentach i duża wygoda.

Materiał partnera