Etui na telefon to rzecz nieodłącznie kojarząca się z wyposażeniem telefonu od czasów, kiedy tylko urządzenia te weszły na rynek. Konieczność stosowania etui potwierdzały coraz to nowsze, dotykowe telefony, których ekrany często nie były w stanie przetrwać różnych codziennych sytuacji. Dziś już praktycznie każde je ma. I bardzo dobrze! Etui na telefon może znacznie przedłużyć żywotność telefonu i uchronić go w niejednej sytuacji. Jednak, aby faktycznie spełniało swoją funkcję, powinno być dobrane nie tylko do telefonu, ale także do osoby, która będzie go używać. Pokazujemy, jakie etui do telefonu będzie najlepsze!

Etui, które chroni telefon

Etui, które faktycznie będzie chronić telefon, powinno być dokładnie dopasowane do modelu jaki posiadasz. Wkładanie telefonu do etui, które tylko z pozoru pasuje do telefonu, ale nie jest do niego przeznaczone, może skończyć się uszkodzeniami. W dodatku produkty nieprzeznaczone do danego telefonu prawdopodobnie nie będą kompatybilne z przyciskami czy aparatem, więc ich używanie będzie znacznie mniej komfortowe niż dedykowanych modeli.

Etui powinno wystawać przynajmniej kilka milimetrów ponad ekran, aby chroniony był nie tylko tył, ale także ekran. Dobrze, jeśli etui chociaż częściowo chroni przed deszczem, dlatego materiałowy futerał może nie być najlepszym pomysłem. Dobre i łatwo dostępne są etui silikonowe, które przy okazji występują w wielu różnych motywach adresowanych do wszystkich grup wiekowych. Dzięki temu nawet dzieci będą chętnie korzystać z telefonów opakowanych w etui. Dla osób, które telefon noszą wśród przedmiotów powodujących ewentualne zarysowania np. razem z kluczami, polecamy etui z klapką, które uchroni ekran.

Etui dla sportowca

Etui dla osoby, która do uprawiana sportów zabiera telefon, musi być wyjątkowo wytrzymałe. Najlepiej, gdyby było nieprzemakalne i chroniło zarówno przód, jak i tył smartfona. Dla biegaczy powstały zupełnie inne rodzaje etui ochronnych, ale zwykle nadają się one tylko do uprawiania sportów, bo poza treningami nie bywają zbyt wygodne. Rozwiązaniem, które sprawdzi się zarówno podczas sportu, jak i na co dzień jest etui pancerne, które charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością, nawet w nietypowych warunkach. Etui takie bardzo często jest stworzone z poliwęglanu, który jest wytrzymalszy niż silikon. Również gumowe etui się sprawdzają, ponieważ nie wyślizgują się z rąk i nawet mokrymi dłońmi można bezpiecznie trzymać telefon. 

Etui dla lubiących elegancję

Jeśli nie wiesz jakie etui na telefon sprawdzi się w formalnych sytuacjach, to możemy podpowiedzieć, że tutaj obowiązuje taka sama zasada, jak wśród wszystkich eleganckich rzeczy. Kieruj się przede wszystkim minimalizmem. Stonowany kolor, gładka powierzchnia, matowe wykończenie- takie etui nie powinno wprowadzić Cię w zakłopotanie nawet w ważnych, formalnych sytuacjach. Poszukaj odpowiedniego modelu wśród etui z klapką, które osłoni także Twój ekran. Jednak nie musisz całkowicie rezygnować z upiększających detali. Drobny ozdobnik w postaci metalicznych kolorów sprawdzi się równie dobrze. W przypadku eleganckiego etui na telefon silikon może nie być najlepszym wyborem. Dobrze natomiast sprawdzi się skóra ekologiczna. 

Etui z nadrukiem 

Jeśli nadal nie wiesz, jakie etui na telefon wybrać lub nie znajdujesz swojego upragnionego modelu wśród gotowych produktów, to wybierz etui z własnym nadrukiem! Dzięki stronom takim jak https://www.etuo.pl/etui-z-nadrukiem, możesz stworzyć swoje w pełni oryginalne etui, które będzie dokładnie takie, jakiego zapragniesz. Wystarczy, że podasz swój model telefonu i napis bądź grafikę, jaka ma być umieszczona na etui. Projektowane przez Ciebie etui może być zarówno przezroczyste, jak i w wybranym przez Ciebie kolorze. To świetne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie oryginalność. Etui z nadrukiem sprawdzi się także wtedy, gdy chcemy podarować komuś prezent.

Jak widać, etui powinno przede wszystkim chronić telefon i pasować do stylu życia posiadacza!

Materiał partnera zewnętrznego