Kobiety są wyjątkowe. To wie każdy. Ale jak je zaskoczyć? Jak sprawić im radość i zaplanować coś nieoczekiwanego? Podpowiemy sposoby, które z pewnością oczarują niejedną dziewczynę, koleżankę lub wybrankę serca. Dzień Kobiet to święto wszystkich kobiet, nieważny jest tutaj wiek, poglądy polityczne oraz status materialny. Istotne, aby każda z kobiet poczuła się doceniona i pozytywnie wyróżniona.

Jak spędzić udany Dzień Kobiet? 

8 marca możemy spędzić w tradycyjny sposób, czyli postawić na tulipany oraz kawę lub czekoladki. To jednak tylko standard, poza który warto wykroczyć. Wykazując się nieco bardziej rozbudowaną inicjatywą – zdobędziemy uznanie wśród płci pięknej. W większości kobiety lubią być rozpieszczane i zaskakiwane. Możemy postawić np. na romantyczny spacer w lesie albo na spontaniczną, popołudniową wyprawę nad jezioro. Dla części kobiet, które będą wolały spędzić ten czas w domowym zaciszu – możemy przygotować romantyczną kolację, kąpiel w płatkach róży lub relaksacyjny masaż stóp.

Co do upominków – tutaj również warto wyjść poza utarte schematy. Dla mamy lub córki możemy kupić powracające do mody kolorowe bukiety goździków lub kompozycje z kwiatów mieszanych w stylu boho. Oprócz tego możemy także podarować np. zegarek, stylowy długopis lub voucher na seans w SPA. Dzień Kobiet to wyjątkowa okazja, aby okazać szacunek i miłość, zarówno w związku jak i w rodzinie. 

W bardziej oficjalnych relacjach np. w pracy lub w szkole, możemy wyróżnić znajome kobiety drobnym prezentem w postaci smakowej herbaty, zestawu z produktów ekologicznych lub życzeń w oryginalnej formie zamieszczonych w mediach społecznościowych. Pomysłowość i kreatywność stanowi w tym przypadku klucz do sukcesu. 

Recepta na udany 8 marca

Czym zaskoczyć kobietę podczas Dnia Kobiet? Kobiety zazwyczaj lubią romantyczne spacery, kolacje i filmowe wieczory, a także seksowaną bieliznę. Dobrym pomysłem wydaje się również upieczenie ciasta lub zorganizowanie wystrzałowego deseru lodowego. Na wieczór można również zaplanować seans w towarzystwie ulubionych drinków i muzycznych podróży. 

Dzień Kobiet kojarzy się nam oczywiście z kwiatami. Kosze różowych lub czerwonych róż będą jak najbardziej na miejscu. Oprócz tego warto zrobić coś szalonego i zaprosić kobietę np. na kurs tańca, przelot szybowcem lub lekcję jazdy terenowej prawdziwym Jeepem. Będzie to niezapomniana przygoda i niepowtarzalne wrażenia. Dla nieco bardziej ostrożnych proponujemy wyprawę do teatru lub do kina. A później obowiązkowy spacer pod gwiazdami.

Recepta na udany Dzień Kobiet to połączenie wiedzy o tym, co dana kobieta lubi robić z praktycznym działaniem na rzecz spełnienia jej marzeń i oczekiwań. Prezenty i wrażenia są oczywiście ważne, ale nie najważniejsze. Bliskość drugiej osoby, szczerość i prawdziwe życzenia z głębi serca – są tak naprawdę kluczem do wspaniałego spędzenia Dnia Kobiet. Płeć piękna ceni bowiem szczere intencje i drobne gesty, które sprawiają, że czuje się wyjątkowa i naprawdę kobieca. Pamiętajmy, że 8-go marca liczyć się będzie przede wszystkim to, co podarujemy prosto z serca.

AKO