Rodzinne uroczystości, święta, walentynki, urodziny przyjaciela – w zasadzie nie ma miesiąca, w którym można odetchnąć od spotkań z najbliższymi. Najczęściej wypada pojawić się u kogoś z upominkiem. I tu zaczynają się schody. Poznaj oryginalne pomysły na prezent, który możesz wręczyć niezależnie od okazji.

Ponadczasowe upominki ze zdjęciem

Szukasz pomysłu, który zawsze się spotka z ciepłym przyjęciem? Kwiaty i czekoladki już nie robią dziś takiego wrażenia jak kiedyś. To propozycje, które mocno spowszedniały, choć należy się zgodzić, że wciąż sprawiają odbiorcy przyjemność.

Szukasz czegoś, co wzruszy i zachwyci unikalną formą? Fotoprezenty doskonale się sprawdzą w każdych okolicznościach. Są ponadczasowe, zaskakujące i wzbudzają paletę pozytywnych uczuć, a do tego można je spersonalizować. Daj zdjęciom drugie życie i odśwież wspomnienia, a następnie podaruj jako prezent od serca.

Kubek z oryginalnym projektem

W domu może czasem zabraknąć mąki lub niespodziewanie skończy się proszek do prania, ale kubek to rzecz niezbędna w kuchennej szafce. Każdy powinien mieć swoje ulubione naczynie, z którym będzie się relaksować po ciężkim dniu. Jeśli nie wiesz, co podarować na prezent, wybierz kubek ze zdjęciem. Taki, który samodzielnie zaprojektujesz online, wykorzystując fotkę z osobistej kolekcji.

Wymyśl ciekawą kompozycję z autorskiego szablonu, zdjęcia i klipartów, a na koniec dodaj tekst. Śmieszne lub motywujące hasło będzie przysłowiową wisienką na torcie, która znakomicie dopełni Twój projekt. Chcesz urozmaicić swój prezent? Podaruj kubek wraz z zestawem aromatycznych herbat lub paczką dobrej kawy.

Moc wspomnień w fotoksiążce

Najtrudniej jest podarować prezent osobie, która wszystko ma. Wówczas każdy pomysł wydaje się mało oryginalny, a Ty powoli załamujesz ręce. Tym razem postaw na nowoczesny prezent, który wywoła nie tylko zachwyt, ale i mnóstwo radosnych wspomnień. Fotoksiążki robią furorę w ostatnim czasie. Pokochały je zarówno młodzież, jak i starsze pokolenia. Jaki z tego wniosek? To doskonały prezent dla osoby w każdym wieku!

Zaprojektuj ciekawą fotorelację i nadaj jej charakteru personalizowanymi dodatkami. Fotoksiążka będzie znakomitym prezentem dla kogoś bliskiego, z kim dzielisz nie tylko codzienność, ale i wiele wspomnień. Idealny podarunek na Dzień Mamy, urodziny młodszej siostry czy jako pamiątka z rodzinnej uroczystości. Najpiękniejsze zdjęcia zachowane w fotoksiążce będą wzruszać nawet po latach.

Prezent-dekoracja? Fotoobraz!

Czy wiesz, że ozdobne przedmioty wciąż są jednym z najpopularniejszych pomysłów na prezent? Figurki, stroiki, pozytywki – oto co najczęściej pojawia się naszym oczom po rozpakowaniu. Niektórzy nazywają je kurzołapami i przyznaj, że nie brzmi to zbyt dobrze.

Zamiast serwować komuś kolejną dekorację na komodę czy parapet, zdecyduj się na prezent z osobistym akcentem. Obraz ze zdjęcia to stylowy i oryginalny produkt, który znakomicie sprawdzi się w roli gustownej ozdoby ściennej. Nadruk na płótnie canvas możesz dodatkowo wzbogacić o tekst, który w zestawieniu ze zdjęciem będzie przejmującą pamiątką.

Fotoprezenty na każdą okazję

Wciąż masz wątpliwości co do tego, że prezent ze zdjęciem to słuszna decyzja? Pomyśl raz jeszcze! Samodzielnie przygotowany projekt, personalizacja i wyjątkowe zdjęcie, które wzrusza i wywołuje wiele wspomnień – to unikalna kombinacja, która uczyni Twój prezent niepowtarzalnym.

Upominki z fotografią są ponadczasowe i nie ma wątpliwości co do tego, że żaden inny przedmiot nie wzbudzi tylu uczuć. Możesz dopasować swój prezent do konkretnej okazji, a także do wieku, a nawet przyporządkować mu cechy charakteru osoby, której go wręczysz. To fantastyczna propozycja na każdą okazję, która zawsze wywoła uśmiech na twarzy i będzie przyjemnym zaskoczeniem dla odbiorcy.

Szukasz więcej inspiracji? Zajrzyj na stronę Uwolnij Kolory i zobacz, jak wyeksponować wspomnienia na prezent. W ofercie znajdziesz wiele fotoproduktów, które sprawdzą się zarówno jako nieoczekiwany prezent, jak i niezobowiązujący upominek.

Materiał partnera