Spraw swoim bliskim fantastyczną niespodziankę i podaruj im oryginalny prezent ślubny

Czy prezenty ślubne mogą jeszcze stanowić jakiekolwiek zaskoczenie? Czy w czasach, w których – jak się wydaje – wszystko już było, jest jeszcze miejsce na niespodzianki? Tak, jak najbardziej! Personalizowane prezenty udowadniają, że można wszystko. Potrzeba tylko dobrych chęci i odrobiny kreatywności!

Zbliża się wielki dzień znajomych?

Już od dłuższego czasu nie mówią o niczym innym niż ślubie?

Wesele coraz bliżej, sukienka wybrana, pasujący krawat także?

Najwyższa pora zadbać o jeszcze jeden element – z całą pewnością nie najważniejszy, bo najbardziej liczy się obecność w tym ważnym dniu, ale też taki, którego po prostu nie wypada pominąć. O co chodzi? Oczywiście o podarunek.

Jedni życzą sobie kwiaty, inni wręcz przeciwnie – życzą sobie wszystko, byle tylko nie kwiaty. Inni wolą wino, jeszcze inni gotówkę. Są i tradycjonaliści, którzy nie mieliby nic przeciwko, aby w prezencie ślubnym otrzymać toster (nie wiadomo, co prawda, jak zapatrują się na perspektywę otrzymania pięciu czy dziesięciu tosterów równocześnie).

Kiedy jednak przychodzi co do czego, często okazuje się, że znalezienie odpowiedniego prezentu ślubnego jest trudniejsze, niż można by sądzić.

To właśnie moment, by przyjrzeć się prezentom personalizowanym.

Oryginalna kartka na ślub ze zdjęciem NOWOŻEŃCY
Oryginalna kartka na ślub ze zdjęciem NOWOŻEŃCY | fot.: materiał partnera

Personalizowany prezent na ślub

Prezenty personalizowane to takie, które można ozdobić własnymi napisami, a w niektórych przypadkach także zdjęciami. Innymi słowy, to gotowe produkty, które czekają tylko na indywidualne wykończenie, dzięki któremu nabiorą niepowtarzalnego wyrazu, charakteru.

Za przykład niech posłuży oryginalna kartka na ślub ze zdjęciem NOWOŻEŃCY. Powiedzmy zupełnie uczciwie – większość dostępnych w sklepach kartek okolicznościowych nie wyróżnia się niczym szczególnym. Ot, uniwersalny obrazek, w środku standardowe życzenia i nic więcej. Tu jest jednak inaczej, ponieważ w ilustrację można łatwo wkomponować fotografię obdarowanych. Tak właśnie powstaje zaskakujący i zabawny upominek – a także fantastyczna pamiątka na przyszłość!

Oryginalna kartka na ślub ze zdjęciem NOWOŻEŃCY
Oryginalna kartka na ślub ze zdjęciem NOWOŻEŃCY | fot.: materiał partnera

Podobnie jeśli chodzi o magnes ze zdjęciami UPOMINEK DLA ZAKOCHANYCH. Magnes to magnes – można by powiedzieć… Tyle że w tym przypadku jest to naprawdę wyjątkowa ozdoba, która nie ma nic wspólnego z reklamowymi gadżetami dołączanymi do margaryny. To prosty, ale i bardzo sympatyczny prezent na ślub.

Magnes ze zdjęciami UPOMINEK DLA ZAKOCHANYCH
Magnes ze zdjęciami UPOMINEK DLA ZAKOCHANYCH | fot.: materiał partnera

Podobnie zresztą jak komplet ręczników z mikrofibry MR AND MRS, które przypadną do gustu każdej turystycznej parze. Choć ręczniki z mikrofibry doskonale sprawdzają się w podróży, to i w domu z całą pewnością znajdą zastosowanie. Spersonalizowany komplet to więc kolejny bardzo dobry pomysł na upominek.

Komplet ręczników z mikrofibry MR AND MRS prezent do domu dla pary
Komplet ręczników z mikrofibry MR AND MRS prezent do domu dla pary | fot.: materiał partnera

Jak widać na powyższych przykładach, personalizowane prezenty można przygotować na podstawie niemal każdego, również typowo użytkowego przedmiotu – ale to właśnie sposób na to, by uzyskać jeszcze lepszy efekt!

Dlatego już teraz zajrzyj na Crazyshop.pl, gdzie czeka na Ciebie jeszcze wiele innych pomysłów na oryginalne prezenty ślubne – a wszystkie możesz w efektowny sposób spersonalizować!

Materiał partnera