Strona główna Społeczeństwo Związki Strap-on, czyli kobiety górą – praktyczny poradnik

Strap-on, czyli kobiety górą – praktyczny poradnik

1181
0

Strap-on to uprząż, w której mocuje się dildo, jest to niezastąpiony gadżet w seksie lesbijskim. Oczywiście tego akcesorium mogą używać także pary, które szukają nowych wrażeń i urozmaiceń w swojej sypialni. Strap-on to unikalne przedłużenie ciała, nad którym dość często trudno jest zapanować, ponieważ w przeciwieństwie do akcesoriów operowanych dłonią “wyczucie” tego typu dilda bywa nie lada wyzwaniem. Przeczytaj nasz poradnik, aby Twój pierwszy raz poszedł naprawdę gładko.

Strap-on co to jest?

Strap-on to zabawka erotyczna, która jest rodzajem powszechnego dildo. Jest to wibrator lub sztuczny członek, który jest zazwyczaj przypięty do specjalnego pasa lub majtek. Gadżet ten, najczęściej zakłada na siebie kobieta, aby uprawiać pegging, czy spenetrować analnie mężczyznę sztucznym penisem. Czasami tego typu gadżet erotyczny jest także używany przez osoby homoseksualne lub biseksualne. Niektóre modele są wyposażone w dodatkowy i mniejszy wibrator po stronie kobiety, który stymuluje ją podczas stosunku.

Okazuje się jednak, że strap-on nie zawsze pełnił jednak tylko rolę zabawki seksualnej. Czasami staje się on także protezą penisa i idealnym rozwiązaniem dla panów, którzy są impotentami lub mają duże problemy z utrzymaniem erekcji. W takiej sytuacji członek ma wydrążony otwór i jest zakładany na prawdziwy narząd.

Styl BDSM czy coś bardziej kobiecego?

Na rynku znajdziemy wiele wariantów stylistycznych i kolorystycznych uprzęży do dilda. Z uwagi na to, że jest to dość odważny gadżet, który naprawdę rzuca się w oczy, niezwykle ważne jest to, aby jego wygląd podobał się obojgu kochanków, a nie działał na nich zniechęcająco. Jeśli więc lubicie ostrzejsze klimaty, zainwestujcie w błyszczącą uprząż z dodatkowymi ćwiekami. Jeżeli jednak to nie jest “wasza bajka” postawcie na coś prostszego i delikatniejszego. Różnorodne warianty stylistyczne tego rodzaju zabawek erotycznych znajdziemy na https://sexshop112.pl/

Jak uprawiać seks z tym gadżetem erotycznym?

Na początku warto przeprowadzić rozmowę z partnerem, ponieważ nie zawsze bywa tak, że obie strony pragną tego samego. Nie możemy także oczekiwać na kochanka w sypialni ze sztucznym dildem i liczyć, że bez zawahania na niego wskoczy. Jeżeli już wcześniej zaczęliście jakieś zabawy polegające na stymulowaniu gruczołu prostaty, to rozmowa o nowych praktykach seksualnych powinna pójść gładko. Jeśli jednak wszystko przed Wami warto zacząć od korków analnych czy masażerów prostaty – nie są to duże gadżety, a dzięki nim każdy mężczyzna poczuje lub zrozumie, że akurat to może go kręcić. Być może po kilku latach takich samych zabaw w sypialni warto zaproponować odwrócenie ról?

Pamiętajmy o tym, że dobrze przylegająca do ciała uprząż to podstawa sukcesu. Wybrany przez nas model nie powinien wpijać się w skórę i powodować obtarć. Warto też zwrócić uwagę czy nie przesuwa się w dowolnych kierunkach. Idealnie dopasowanie łatwo osiągnąć np. dzięki gęsto umieszczonym dziurkom.

Jaki materiał będzie najlepszy?

W tym przypadku materiał pełni funkcję nie tylko praktyczną, lecz także estetyczną. Kochankowie muszą zdecydować się czy wolą strap-on wykonany z naturalnej skóry, czy może imitacje skór, lateksu lub winylu. Niezwykle ważne jest to, aby materiał był delikatny i w miarę możliwości nie pozostawiał na skórze odparzeń.

Przy tego typu praktykach seksualnych należy pamiętać o tym, że najważniejsze jest bezpieczeństwo i zadowolenie obojga partnerów. Udanej zabawy!

 


Materiał partnera zewnętrznego