Wielu mężczyzn może zastanawiać się nad tym, w jaki sposób oświadczyć się swojej partnerce. Wybór miejsca, w którym się zaręczymy nie jest jednak tak prosty, jak mogłoby się niektórym wydawać. Podobnie rzecz ma się ze sposobem oświadczyn. Zanim więc zadamy swojej ukochanej najbardziej wyjątkowe z pytań, zastanówmy się dokładnie nad tym, w jakich okolicznościach chcemy to zrobić. 

Romantyczna kolacja

Oświadczyny podczas romantycznej kolacji mogą wydawać się niektórym zbyt banalne. Niemniej jednak, zdecydowanej większości przedstawicielek płci pięknej mają szansę przypaść do gustu. Słynne powiedzenie „przez żołądek do serca” nie wzięło się przecież znikąd. Jeżeli lubimy gotować i dobrze nam to wychodzi, możemy zdecydować się na samodzielne przygotowanie kolacji. Zdecydujmy się na potrawy, w których gustuje nasza przyszła narzeczona. Jeśli jednak gotowanie jest czynnością, z którą nie radzimy sobie dobrze, zdecydujmy się na kolację w jakimś lokalu. Najlepiej będzie, jeśli zaprosimy swoją drugą połówkę do lokalu, który już znamy. Wówczas istnieje duże prawdopodobieństwo tego, że posiłki będą nam smakowały. Nie należy ulegać pokusie skorzystania z oferty nieznanej nam restauracji. Musielibyśmy wówczas brać pod uwagę rozczarowanie. Jeśli jednak żaden znany lokal nie przychodzi nam do głowy, poczytajmy opinie o najlepszych restauracjach. Znajdziemy je chociażby w internecie, na przykład na forach. Możemy także sami zamówić jedzenie z jakiejś restauracji, zanim odwiedzimy ją wraz ze swoją ukochaną.

Wyjazd tylko we dwoje 

Zdecydowana większość kobiet uwielbia wyjeżdżać ze swoimi partnerami. Nie ma się temu co dziwić, bo taka wspólna wyprawa sprzyja budowaniu więzi pomiędzy zakochanymi. Ważny jest jednak odpowiedni dobór miejsca, w które się udamy. Nie jedźmy do hotelu nad morzem, jeśli nasza przyszła narzeczona nienawidzi wody. Nie udawajmy się również w góry, jeśli nie przepada ona za długimi wędrówkami. Na szczęście, zdecydowana większość mężczyzn doskonale zna preferencje swoich ukochanych. Pomysłów na oświadczyny w trakcie romantycznego wyjazdu jest całe mnóstwo. Można zrobić to na przykład podczas kąpieli w basenie, jak również w trakcie wieczornego spaceru brzegiem można. Dobrym pomysłem może okazać się także wręczenie pierścionka zaręczynowego w trakcie rejsu statkiem. Oświadczyny podczas obiadu czy kolacji również wydają się być dobrym pomysłem. Jeżeli nie chcemy wręczać pierścionka ukochanej zaraz po przyjeździe, musimy postarać się o to, aby jak najlepiej go ukryć. Nie będzie to jednak łatwe, gdyż wiele kobiet zwraca uwagę na szczegóły. Jeżeli jednak dobrze się postaramy, z całą pewnością uda nam się osiągnąć efekt niespodzianki. 

Istnieje wiele pomysłów na ciekawe oświadczyny i nie ma jednego, który będzie najlepszy. Najważniejsze jest to, aby zaręczyny odbyły się w okolicznościach, które mają szansę przypaść do gustu przedstawicielce płci pięknej. Panowie mogą więc postawić na romantyczną kolację, jak również na wyjazd w jakieś wyjątkowe miejsce. 

AUB