Szukasz prezentu dla najlepszej przyjaciółki? A może nie masz kompletnie pojęcia, co podarować siostrze z okazji kolejnych urodzin? Wybór upominku bywa trudnym i czasochłonnym zadaniem, na które większość osób niechętnie poświęca swój czas. Podpowiadamy, w co warto zainwestować, aby mieć pewność, że wybór okaże się trafiony i jednocześnie nie naruszy przesadnie naszego budżetu.

Trudny wybór? Wybierz bon prezentowy

Każdy z nas z pewnością przynajmniej raz otrzymał zupełnie nietrafiony prezent. Skarbonka, figurka, zdublowane naczynia kuchenne – tego rodzaju upominki rzadko kiedy okazują się przydatne. Niekiedy zdarza się również, że trudno trafić w gust obdarowanej osoby. Rozwiązanie tego problemu stanowią bony prezentowe. Wybieramy wówczas kwotę, którą chcemy na niego przeznaczyć, a resztą nie musimy się przejmować. Zaletę stanowi fakt, że bony prezentowe kupić można nie tylko do konkretnych sklepów, ale i do całych centrów handlowych. Ponadto karta podarunkowa dotyczyć może także masażu, zabiegu kosmetycznego czy innych usług.

Bilet na wydarzenie kulturalne

Należysz do osób, które wolą inwestować we wspomnienia? Odpuść zakup kolejnych gadżetów i zastanów się, co sprawiłoby przyjemność jubilatowi. Następnie wystarczy tylko sprawdzić jakiego rodzaju wydarzenia kulturalne odbędą się w niedługim czasie w naszym miejscu lub w jego okolicach. Może to być koncert jednego z ulubionych zespołów. występ w teatrze, a nawet w operze. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się różne odmiany kabaretów, zalicza się do nich m.in. stand-up. Ten rodzaj zabawy cenią zwłaszcza osoby młode. Bilety na stand-up znajdziemy bez problemu na https://biletyna.pl/stand-up.

Weekend w ciekawym miejscu

Jeśli szukamy prezentu z okazji ślubu, rocznicy bądź innego ważnego wydarzenia, możemy zastanowić się nad podarowaniem voucheru do hotelu. Wyjazd na weekend to doskonała okazja do regeneracji i odpoczynku. Nic nie zapewni go lepiej niż urokliwy hotel położony z dala od miasta, najlepiej ze strefą SPA. Taki koszt będzie nieco wyższy, dlatego warto zorganizować składkę wśród najbliższych osób z rodziny lub przyjaciół. Zyskamy wówczas pewność, że upominek okaże się udany, a my nie wydamy przesadnie dużo pieniędzy. Zazwyczaj inni chętnie zgadzają się na zrzutki pieniężne, gdy często sami mają problem z wyborem prezentu, a jak wiadomo w grupie siła.

Wybór prezentu zabiera niemało czasu, szczególnie gdy zupełnie nie mamy pojęcia, co jeszcze możemy wybrać. Warto myśleć nieszablonowo. Po co kupować kolejny zestaw kieliszków, kiedy bilety do kina okażą się o wiele praktyczniejsze? Takich podpowiedzi znajdziemy z pewnością znacznie więcej.


Materiał partnera zewnętrznego