Czy Ty też tak czasami masz, że zbliżające się urodziny Twojego chłopaka napawają cię lękiem o pomysł na prezent? Wiele osób boryka się z tym uczuciem, bo nierzadko wymyślenie trafionego upominku jest bardzo skomplikowane. W takiej sytuacji warto pamiętać, że istnieje kilka sprawdzonych pomysłów, które niemal zawsze okazują się strzałem w dziesiątkę. Jeśli nie masz inspiracji i pomysłu na prezent dla chłopaka, ta lista może okazać się niezwykle przydatna.

Zegarek na rękę

Doskonałym prezentem dla mężczyzny jest zegarek na rękę. Obecnie czasomierz traktowany jest nie tylko użytkowo, ale również symbolicznie. Elegancki zegarek z pewnością ucieszy Twoją drugą połówkę. Na rynku dostępny jest ogromny wybór czasomierzy. Warto wiedzieć, że osoby z zegarkiem na ręku uważane są za punktualne i godne zaufania. Co więcej, w biznesie właściciele czasomierzy są lepiej postrzegani przez kontrahentów. Trzeba pamiętać, że zegarek musi być właściwie dopasowany. Jeśli Twój mężczyzna na co dzień ubiera garnitur albo koszulę, lepiej wybierz klasyczny zegarek na skórzanym pasku. W przypadku, gdy chłopak nosi raczej luźne ubrania – t-shirt, jeansy, bluzę, pomyśl nad czymś mniej eleganckim, ale nie mniej modnym. Nie musi to być od razu zegarek sportowy, bez problemu znajdziesz modele pasujące do casualowego looku. Sprawdź również czy Twój mężczyzna lubi czasomierze na bransolecie, niektórzy panowie nie zakładają na co dzień tego rodzaju akcesorium.

Sportowa atrakcja

Każdy chłopak z pewnością marzy o zrobieniu czegoś szalonego. Portale prezentowe jak: http://prezentmarzen.com/prezent-dla-ukochanego/, oferują mnóstwo atrakcji podnoszących poziom adrenaliny. Twój chłopak z pewnością ucieszy się np. ze skoku na bungee, lotu balonem, jazdy OFF ROAD 4×4 czy strzelania na strzelnicy. Warto wspomnieć, że witryny z upominkami proponują wiele pomysłów na prezent. Jeśli Twój chłopak stroni jednak od sportów ekstremalnych, na stronie znajdziesz bony z zaproszeniem do restauracji, vouchery na degustację piwa albo whisky. Platformy z prezentami stają się coraz bardziej popularne. Nic w tym dziwnego, bo pozwalają one wykupić wiele interesujących upominków bez wychodzenia z domu. Bony zamawia się online, a voucher ma określony czas na wykorzystanie. Twój chłopak sam zdecyduje, kiedy chce zrealizować prezent. Tego rodzaju strony internetowe są bazą mnóstwa inspiracji i pomysłów na prezent. Można tam znaleźć propozycje, o których nawet nie myśleliśmy. Poza tym, wiele ofert przeznaczonych jest dla dwojga, więc z prezentu można skorzystać razem.

Perfumy i butelka dobrego alkoholu

Klasycznym upominkiem na różne okazje są oczywiście perfumy. Nie jest to zły prezent, jeśli wiemy jakie nuty zapachowe lubi nasz mężczyzna. Kupno zupełnie nowego zapachu jest dość ryzykowne i może zaowocować zakłopotaniem solenizanta. Buteleczka ulubionych perfum jest doskonałym dodatkiem do innego upominku. Oczywiście świetnym dopełnieniem prezentu jest butelka dobrego alkoholu. Wino albo whisky zawsze okazują się strzałem w dziesiątkę. Jeśli Twój mężczyzna jest koneserem piwa, zaskocz go butelką trunku o niespotykanym, nowym smaku. Warto pamiętać, że prezenty wywołujące zaskoczenie i uśmiech są najlepszym upominkami, bo potwierdzają, że druga połówka dobrze nas zna.


Materiał partnera zewnętrznego