Strona główna Społeczeństwo Związki Personalizowany prezent dla mężczyzny to nie tylko kufel. Sprawdź nasze propozycje

Personalizowany prezent dla mężczyzny to nie tylko kufel. Sprawdź nasze propozycje

131
0
personalizowany kufel na piwo
Choć z pewnością każdy mężczyzna ucieszy się z porządnego kufla, to lista prezentów, które można im wręczyć, jest znacznie dłuższa | fot.: materiał partnera

Chcesz kupić mężczyźnie spersonalizowany prezent? Podpowiadamy jakie upominki warto wybrać dla szefa, brata, czy chłopaka. Choć z pewnością każdy mężczyzna ucieszy się z porządnego kufla, to lista prezentów, które można im wręczyć, jest znacznie dłuższa. Nie brakuje ciekawych propozycji upominków. Pamiętaj też, że w kwestii personalizacji ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Spersonalizowany prezent dla mężczyzny – co wybrać?

Kupowanie prezentów dla mężczyzn potrafi przysporzyć problemów. Na szczęście, wybierając spersonalizowany prezent, możemy wybierać spośród mnóstwa różnego rodzaju pomysłów. Na pewno dobrym rozwiązaniem są akcesoria alkoholowe. Oczywiście pod warunkiem, że adresat podarunku spożywa alkohol. Obok wspomnianego wcześniej kufla, dobrym pomysłem będzie również elegancka karafka lub szklaneczka do whiskey.

Każde z wymienionych powyżej akcesoriów do alkoholu idealnie sprawdzi się jako spersonalizowany prezent dla szefa. Dobrym pomysłem będzie również wręczenie szefowi eleganckiej skrzyneczki na wino. Zestaw akcesoriów do wina także powinien się okazać trafionym prezentem. Jeżeli Twój szef ma poczucie humoru, możesz podarować mu coś, co nawiązuje do wykonywanego zawodu, np. w postaci zestawu narzędzi dla pana inżyniera. Tego typu spersonalizowany prezent dla mężczyzn znajdziesz w sklepie Gifted. Jest to platforma oferująca bogaty wybór oryginalnych prezentów.

inżynier prezent
Jeżeli Twój szef ma poczucie humoru, możesz podarować mu coś, co nawiązuje do wykonywanego zawodu | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Spersonalizowany prezent ślubny dla mężczyzny i kobiety

Wśród upominków teoretycznie męskich możesz znaleźć niejeden ciekawy spersonalizowany prezent ślubny. Taki, który przypadnie do gustu zarówno pannie młodej, jak i panu młodemu. Wybierz coś, co będzie nawiązywać do wspólnego hobby. Miłośnicy kina z pewnością ucieszą się z bezprzewodowej ładowarki lub głośnika bambusowego!

Jako dodatkowy, zabawny prezent ślubny, sprawdzi się dobrej jakości kubek termiczny lub kubek puszka ze śmiesznym napisem. Uśmiech na twarzy chłopaka wywoła nosidło na piwo lub spersonalizowana czapka, która pokaże mu, że dobrze go znasz. Ciekawym prezentem będzie również zaprojektowana przez Ciebie koszulka.

Spersonalizowany prezent dla najmłodszego mężczyzny

Warto pamiętać, że również dla maluchów można wybrać spersonalizowany prezent, który sprawi im ogromną radość. Oryginalnym pomysłem na spersonalizowany prezent dla niemowlaka będzie album z ekoskóry. Na okładce warto umieścić informację, że jest to album przeznaczony na fotografie z pierwszych 18-stu lat życia. Od narodzin do wejścia w dorosłość. W ten sposób Twój prezent będzie towarzyszył jego adresatowi przez cały okres dorastania.

Dla maluchów, które lubią pomagać w kuchni, dobrym pomysłem może być kupienie fartuszka. Prywatny słoik na ciasteczka i inne łakocie sprawdzi się w przypadku każdej pociechy. Spersonalizowany prezent dla dziecka może również przyjąć formę pluszowego misia, z zaprojektowaną przez Ciebie koszulką.

Maluch, którego chcesz obdarować, prawdopodobnie ucieszy się także z latawca dziecięcego. Takiego, który można samodzielnie pokolorować. Ciekawą opcją jest również podarowanie maluchowi dmuchanego materaca. Na przykład w kształcie kawałka arbuza!

Podaruj prezent od serca

Wybierając upominki dla bliskich mężczyzn, staraj się im pokazać, jak dobrze ich znasz. Miłośnikowi piłki nożnej wręcz jakieś akcesorium dla kibica. Komuś, kto nie rozstaje się z laptopem, podaruj filcowe etui na komputer. Fan gadżetów ucieszy się z zapalniczki na USB. Dopasuj prezent do osobowości i upodobań osoby obdarowanej. Dzięki temu z pewnością wywołasz szeroki uśmiech na jej twarzy!


Materiał partnera zewnętrznego