Nie ulega wątpliwości, że każda para chodzi na randki w nieco inne miejsca. Wiele zależy bowiem od preferencji dwójki będących ze sobą osób. Jedni lubią spokojne spacery i miłosne seanse w kinie, podczas gdy inni będą poszukiwać mocniejszych wrażeń. Na szczęście pary lubiące ekstremalne przeżycia znajdą dla siebie całe mnóstwo interesujących rozwiązań. 

Escape room? To może być dobry wybór.

Nie da się ukryć, że obecnie panuje moda na odwiedzanie escape roomów. W każdym dużym mieście znajdziemy takich co najmniej kilka. Escape room to nic innego jak pewien rodzaj gry. Zabawa polega na tym, aby przed upływem ściśle wyznaczonego czasu wydostać się z tajemniczego, pełnego zagadek pokoju. Po rozwiązaniu wszystkich zagadek otrzymuje się klucz, którym otwiera się drzwi wyjściowe pokoju. Wizyta w escape roomie będzie idealnym pomysłem na randkę dla osób, które uwielbiają wyzwania. Wizyta w pokoju zagadek z całą pewnością dostarczy nam dreszczyku emocji. W zależności od naszych preferencji, będziemy mogli wybrać pokój z innym rodzajem zagadek. Miłośnikom thrillerów spodoba się pokój z zagadkami kryminalnymi, ale już fani horrorów będą bardziej zadowoleni z odkrywania sekretów mrożących krew w żyłach. Zanim odwiedzimy escape room wraz z naszą drugą połówką, koniecznie zastanówmy się nad tym jakiego rodzaju zagadki chcielibyśmy wspólnie rozwiązać.

Park linowy dla osób lubiących ekstremalne emocje

Świetnym miejscem na randkę dla poszukiwaczy intensywnych doznań będzie również park linowy. Tego rodzaju miejsca rozrywki znajdziemy w granicach lub w pobliżu granic każdego dużego miasta. Nierzadko parki linowe ulokowane są również w mniejszych miasteczkach. Jest to również idealna propozycja dla osób, które lubią uprawiać różnego rodzaju aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Warto pamiętać, że drabinki, mostki i innego rodzaju przeszkody są umieszczone kilka, a czasem nawet kilkanaście metrów nad ziemią. Jeżeli bardzo lubimy mocne emocje, zdecydowanie lepszą opcją będzie wybór parku, w którym drabinki umieszczone są bardzo wysoko. Do wyboru mamy wiele tras o rozmaitych poziomach trudności. Na początek znacznie lepiej byłoby wybrać prostszą trasę. Jeśli jednak jesteśmy parą, która nie boi się trudnych wyzwań, możemy spróbować już za pierwszym razem przejść trasę o wysokim poziomie trudności.We dwójkę na pewno będzie nam łatwiej. Co ważne, parki linowe ulokowane są często poza miastem, w miejscach pełnych zieleni. Dlatego też wizyta w takim miejscu oprócz rozrywki zapewnia nam również masę doznań estetycznych.

Współcześnie można odszukać wiele miejsc idealnych na ekstremalną randkę. Warto podążać za trendami i wybrać się na przykład do pokoju zagadek. Wizyta w escape roomie może dostarczyć każdej parze ogromu emocji. Dla osób lubiących ćwiczenia fizyczne, świetną opcją będzie wizyta w parku linowym. Wybierać można spośród tras o rozmaitych stopniach trudności, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.


AUN