Walentynki zbliżają się nieubłaganie. Dla singli jest do święto znienawidzone, jednak pary je uwielbiają. Jest to kolejna okazja to okazywania sobie uczuć. Przyjęło się również, że w tym dniu należy również obdarować ukochanego prezentem.

Prezent na walentynki dla niej

Z niezrozumiałych powodów przyjęło się, że w Dniu Zakochanych, to mężczyźni powinni zająć się całą organizacją. Nie będziemy z tym dyskutować, tylko skupimy się na tym, jaki prezent na walentynki możesz sprawić swojej kobiecie.
Podstawą są kwiaty. Każda kobieta je uwielbia. Musisz jedynie wiedzieć jakie są jej ulubione i pierwszy prezent na walentynki dla niej masz już z głowy. Same kwiaty mogą jednak nie wystarczyć. Dlatego musisz pomyśleć o czymś jeszcze. Wiadomo, że do serca najłatwiej trafić przez żołądek, więc przygotuj specjalną, romantyczną kolację. Tutaj również postaraj się trafić w gusta swojej drugiej połówki i przygotuj jej ulubione danie. A ogromny plus zyskasz jeżeli zorganizujesz taką kolację w nietypowym miejscu, na przykład na dachu bloku.

Prezenty walentynkowe są z reguły oklepane. Kwiaty, czekoladki, widno i kolacja w restauracji. Nie bądź jak większość facetów. Wyróżnij się! Dzięki temu Twoja kobieta jeszcze bardziej Cię pokocha. Jeśli nie masz pomysłu na gadżet, a bieliznę i perfumy kupiłeś już z innej okazji – postaw na wspólne emocje. Pokaż, jak dobrze ją znasz – zestresowanej pracą podaruj wspólny weekend w spa albo ultrarelaksujący floating. Miłośniczce mocniejszych wrażeń – strzelanie na strzelnicy dla dwojga albo jazdę gokartem. Fance kryminałów – wizytę w escape roomie.

Pamiętaj, że kobiety uwielbiają być zaskakiwane. Dlatego nawet jak planujesz spędzić z nią ten wieczór w ulubionej restauracji lub w kinie, to zrób do tego odpowiednią otoczkę. Nie zdradzaj jej co będziecie robić. Rano wrzuć jej do torebki kopertę z instrukcją – może to być na przykład informacja, żeby wysłała do Ciebie o 10:31 SMS z jakimś hasłem. W odpowiedzi odeślesz jej kolejne instrukcje, które finalnie zaprowadzą ją do wspomnianej restauracji. Jednak dzięki tej zabawie będzie rozemocjonowana przez cały dzień. Użyj swojej wyobraźni i bądź kreatywny, a kobieta na pewno to doceni!

Prezent na walentynki dla niego

Spraw, żeby Twój mężczyzna zapamiętał te walentynki na całe życie. Już samo to, że przejmiesz inicjatywę, a on nie będzie musiał nerwowo szukać wolnego stolika w restauracji będzie dla niego fantastycznym prezentem.

Masz trochę łatwiej niż Twój facet. W końcu to Ty jesteś dla niego najpiękniejszym prezentem jaki mu się w życiu przytrafił. Nie oznacza to wcale, że możesz go w tym dniu przywitać w dresie i bez makijażu. Zadbaj o odpowiedni ubiór i użyj seksownych perfum. Zorganizuj ten dzień w taki sposób, żebyście robili w głównej mierze to, na co ochotę ma Twój ukochany. To będzie najlepszy prezent na walentynki dla niego, a Ty jeszcze bardziej zyskasz w jego oczach i będziesz miała pewność, że już nigdy więcej nie obejrzy się na ulicy za inną dziewczyną. Jeżeli jednak koniecznie chcesz mu coś wręczyć, to kup mu taki prezent, który rzeczywiście sprawi mu radość – na przykład gadżet związany z ulubionym klubem piłkarskim.

Możesz także zainwestować zarówno we wspólne przeżycia (wizyta w grocie solnej, SPA czy eleganckim hotelu), jak i postawić na jego radość. W tym drugim przypadku masz mnóstwo opcji do wyboru. Na stronach typu https://prezentmarzen.com/pomysl-na-walentynki/ znajdziesz wiele doskonałych inspiracji – od ekstremalnych skoków czy lotu awionetką przez jazdę ulubionym samochodem czy sterowanie profesjonalnym symulatorem lotów aż po strzelanie na strzelnicy czy lot balonem. Takie niezapomniane wrażenia z pewnością scalą wasz związek.

W życiu, jak i podczas Walentynek, najważniejsze jest, żeby być razem. Niezależnie od tego czy spędzicie ten dzień w kinie, restauracji czy domu, cieszcie się wspólnymi chwilami. Prezenty to tylko mało istotny dodatek, który bez prawdziwego uczucia do niczego nie doprowadzi.


OLI