Numerologia to niezwykle interesująca dziedzina, która może pomóc nam dokonać zmian w różnych aspektach życia. Jednym z ciekawszych narzędzi wykorzystywanych w numerologii jest portret numerologiczny. Czego możemy się dowiedzieć z analizy takiego portretu i jak może ona nam pomóc w codziennym życiu? Dowiesz się tego z naszego artykułu.

Czym właściwie jest portret numerologiczny?

Można powiedzieć, że to taki rodzaj portretu, który kreślony jest nie za pomocą narzędzi malarskich czy rysowniczych, ale za pomocą liczb. Jest to swojego rodzaju analiza osobowości człowieka, którą tworzy się na podstawie liczb powiązanych z danym człowiekiem i wywodzącymi się między innymi z daty naszych urodzin, z konkretnego dnia urodzin czy też liczby spółgłosek i samogłosek w imieniu oraz nazwisku. Dzięki ukrytemu znaczeniu poszczególnych liczb oraz ich wibracjom można uzyskać fascynujący i przydatny portret każdego człowieka. Dobrze wykonany portret pozwala uwidocznić ludziom to, czego często w sobie sami nie zauważają przez co nierzadko borykają się z różnego rodzaju wewnętrznymi blokadami oraz problemami.

Mapa obsługi człowieka

Można powiedzieć, że portret numerologiczny to swojego rodzaju mapa do wnętrza każdego z nas, dzięki której możliwa jest lepsza nawigacja po meandrach życia, które często bywa skomplikowane i chaotyczne. Dzięki takiej mapie możemy dotrzeć do wcześniej nieznanych lub nieuświadomionych miejsce w naszym wnętrzu. Tworzenie portretu opiera się przede wszystkim na określeniu głównej wibracji, poznaniu liczby powiązanej z konkretnym człowiekiem oraz na odkryciu, jakie rodzi to konsekwencje. Uzyskując indywidualny portret numerologiczny otrzymujemy dużą porcję wiedzy na swój temat, która może okazać się pomocna w rozwiązaniu wewnętrznych konfliktów, odnalezieniu odpowiedzi na nurtujące nas pytania czy też wybraniu właściwej drogi życiowej. W numerologii istnieje dziewięć kanałów numerologicznych, a każdy z nich odpowiedzialny jest za inną sferę. Tworząc portret wszystkie te kanały porównuje się ze sobą w celu otrzymania dokładnego obrazu człowieka.

Ciekawy pomysł na prezent

Przedstawione zagadnienia to tylko niektóre aspekty portretu numerologicznego. Aby poznać całą moc tego niesamowitego narzędzia numerologicznego warto skorzystać z doświadczenia sprawdzonego numerologa. Portret oparty na liczbach to też niezwykle oryginalny prezent dla bliskiej nam osoby, która znajduje się w trudnym momencie swojego życia, poszukuje rozwiązań konkretnego problemu dotyczącego życia prywatnego czy też życia zawodowego lub też interesującej się pracą z energią oraz numerologią.

Materiał partnera