Ekskluzywne gadżety erotyczne cieszą się coraz większą popularnością. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego – są piękne, stylowe, nowoczesne, a do tego zapewniają maksymalną przyjemność. Nie mają nic wspólnego z tandetnymi i wulgarnymi zabawkami. To czysta elegancja! Dlatego właśnie korki LaGemmes to najlepszy wybór. 

Do czego służą korki analne LaGemmes? 

Korki LaGemmes służą do zabawy analnej. Są to gadżety, których można używać samodzielnie lub też jako dodatek do gry wstępnej, czy też klasycznego seksu. Służą stymulacji odbytu, dzięki czemu pozwalają spotęgować rozkosz. Zostały zaprojektowane tak, by zapewniać maksymalną przyjemność zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Ich odpowiedni kształt nie tylko dostarcza niezapomnianych doznań, ale też zapewnia bardzo ładne wkładanie oraz wyciąganie. Korek analny jest dzięki temu w pełni bezpieczny i nie tworzy żadnego ryzyka. 

Jak używać korków analnych od LaGemmes? Można robić to na wiele sposobów. Tutaj jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Warto jednak pamiętać, że nieodłącznym towarzyszem zabaw z korkiem analnym powinien być dobry lubrykant. 

Korki LaGemmes — najlepsza jakość i piękny design 

W sklepach z gadżetami erotycznymi znajdziemy duży wybór korków analnych. Jednak te od LaGemmes wyróżniają się spośród innych już na pierwszy rzut oka. Ich zaletą jest nie tylko idealny kształt i dostarczanie niezapomnianych doznań, ale i niepowtarzalny design i fantastyczne wykonanie. Wszystkie korki LaGemmes mają na swoim zakończeniu naturalny kamień szlachetny. To prawdziwy unikat na rynku gadżetów erotycznych! Do wyboru mamy aż 5 kamieni szlachetnych znanych ze swoich leczniczych właściwości energetycznych. Każdy taki kamień pochłania energię i ma silne właściwości oczyszczające aurę. Kamienie szlachetne są też bardzo wytworną ozdobą korków analnych. Są po prostu idealne! 

Jak dbać o korki LaGemmes? 

Korki LaGemmes wykonane są ze stopu aluminium. Dzięki temu ich powierzchnia jest maksymalnie gładka i przyjemna. To sprawia też, że gadżety te są niezwykle higieniczne i naprawdę łatwo jest utrzymać je w czystości. Wystarczy użyć w tym celu gorącej wody, lekkiego mydła, czy też płynu do dezynfekcji. Nie należy jednak stosować do ich mycia szkodliwych chemikaliów, ponieważ mogą wywołać one podrażnienia. Warto mieć też na uwadze naturę kamieni szlachetnych i przestrzegać zasad przechowywania kryształu. Na przykład, aby zachował swoje właściwości energetyczne, nie powinien leżeć obok innych przedmiotów. 

Materiał partnera