Każda okazja, która sprzyja wręczaniu podarunków to dobry pomysł na przygotowanie dla bliskiej osoby miłej niespodzianki. Upominki, zarówno te większe, jak i mniejsze, sprawiają wszystkim dużo radości, wywołują uśmiech i pomagają nam we właściwy sposób pielęgnować nasze relacje. Dzień Kobiet jest bardzo dobrym momentem na wręczenie kobietom obecnym w naszym życiu serdecznego upominku, który będzie świadczył o naszej pamięci i zainteresowaniu.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu dla uświetnienia tego ważnego dnia

Święto to obchodzone jest w wielu krajach na świecie, a miliony ludzi planuje z tej okazji prezent, uroczysty i wspólny posiłek lub inną niespodziankę. 8 marca w Polsce nasze myśli są blisko naszych żon, mam i innych bliskich nam kobiet. Warto zadbać o to, by wyrazić naszą miłość, przyjaźń i szacunek w sposób, który uczyni ten dzień wyjątkowym. Zastanawiasz się, jaki podarunek będzie najbardziej adekwatny do świętowania tego dnia? Sposobów na wyrażenie miłości i uczuć jest wiele, ale nic nie działa na nasze zmysły tak, jak kwiaty. Ten tradycyjny podarunek od lat jest wybierany zawsze wtedy, gdy chcemy drugiej osobie sprawić radość, niespodziankę i dać jednoznaczny sygnał o naszych uczuciach. Pachnące, przykuwające uwagę i rozbudzające zmysły bukiety w pudełkach od Rose du Château będą idealnym wyborem, gdy chcemy wywołać prawdziwe emocje.

róże w koszu
Kwiaty, zwłaszcza róże, mają w sobie moc, której próżno szukać w materialnych podarunkach | fot.: materiał partnera

Róże na Dzień Kobiet w oryginalnym wydaniu

Kwiaty, zwłaszcza róże, mają w sobie moc, której próżno szukać w materialnych podarunkach. Niosą ze sobą ogromny pokład życzliwości i romantyzmu, dlatego tak mocno oddziałują na kobiety. Na prezent najlepiej jest wybierać kwiaty cięte, a doniczkowe zostawiać sobie tylko na okazje, gdy podarunek szykujemy dla fana roślin doniczkowych. Jeśli pragniesz, by Twój prezent został z ukochaną lub mamą na dłużej, zamiast flowerboxa z ciętych róż, postaw na bukiet w pudełku z wiecznych róż lub wiecznych piwonii. Starannie przygotowane wiązanki stworzone są na bazie kwiatów poddanych specjalnemu procesowi stabilizacji. Dzięki niemu zachowują swój wygląd, kolor i kształt nawet do dwóch lat, ciesząc nasze oczy i przywołując fantastyczne wspomnienia. Wieczne róże będą zatem nie tylko podarunkiem z krótkim terminem przydatności, ale zachwycającą pamiątką.

Jakie kwiaty wybrać na Dzień Kobiet?

Stawiając na pieczołowicie przygotowane flowewrboxy Rose du Château łączysz w perfekcyjny sposób powszechnie lubiany podarunek z nowoczesnością i świeżością, które gwarantują, że zaskoczona będzie nawet nasza długoletnia partnerka. Róże na Dzień Kobiet w szlachetny sposób pokażą Twoją miłość, oddanie i pamięć, ale także wdzięczność czy szacunek. Możemy je wręczyć zarówno ukochanej kobiecie, narzeczonej, jak i mamie czy teściowej. Eleganckie pudełko zupełnie niweluje potrzebę szukania pasującego wazonu, dlatego wieczór możesz zaplanować dowolnie i wręczyć kwiaty wszędzie tam, gdzie Ci się wymarzy. Wybierając flowerbox z żywych róż również nie musisz martwić się o ich obsługę, ponieważ środek wypełniony jest gąbką ze specjalną odżywką, która pielęgnuje i nawilża kwiaty.

Materiał partnera