Nie mamy wątpliwości, że życie intymne jest niezwykle istotnym elementem każdego związku. Niestety, zazwyczaj daleko nam do filmów, gdzie zakochane pary, nawet po wielu latach, tryskają dziką namiętnością. Kultura masowa przedstawia nam bowiem seksualność pozbawioną codziennych przeszkód, takich jak stres, brak czasu, znudzenie czy zaburzenia erekcji. Choć nasze życie seksualne raczej nie przypomina wyidealizowanych obrazów z filmów, to może być ono wspaniałym i satysfakcjonującym dopełnieniem związku – pod warunkiem, że odpowiednio o nie zadbamy.

Zadbajcie o wygląd!

Zdarza się tak, że po wielu latach pożycia, jesteśmy przytłoczeni codziennością. Ze względu na dzieci, pracę i inne zobowiązania, nie mamy czasu albo nawet siły zadbać o siebie i o swoją aparycję. Wbrew pozorom, znalezienie chwili na takie czynności może znacznie poprawić jakość życia seksualnego. Przede wszystkim – zrobienie makijażu, kupienie lepszych perfum czy założenie stylowej bielizny pozwala nam się odprężyć i poczuć lepiej w swoim ciele, co pozytywnie wpływa na seksualność. Z drugiej strony jest to szansa na to, by na nowo spodobać się swojemu partnerowi i pozytywnie go zaskoczyć. 

Spróbujcie czegoś nowego!

Czasem po wielu latach współżycia, seks staje się poniekąd mechaniczny, podążający za tym samym schematem. Jeśli Was to satysfakcjonuje, to nie ma problemu, jednak w niektórych przypadkach może mieć to negatywny wpływ na pożycie, dlatego warto wówczas porozmawiać wspólnie o swoich fantazjach i zastanowić się, czy dałoby się je zrealizować. Ważnym elementem jest także zaniedbywana przez niektórych gra wstępna. Dla najlepszych efektów może ona zacząć się nawet wiele godzin przed stosunkiem i rozpalić Was do granic możliwości, będąc zarazem świetnym rozpoczęciem udanego stosunku.

Zmieńcie swój styl życia

Nie da się ukryć, że z roku na rok, żyjemy coraz szybciej, skupiając się na pracy i wychowaniu dzieci, często nie będąc w stanie znaleźć chwili dla siebie. Odbija się to na naszej diecie, która coraz częściej jest oparta na produktach wysokoprzetworzonych, a także na pojawianiu się licznych chorób cywilizacyjnych, takich jak otyłość, nadciśnienie oraz cukrzyca. Stresujący tryb życia i choroby współistniejące mogą negatywnie wpłynąć na Wasze życie seksualne. Badajcie się, bierzcie zapisane przez lekarza leki i zadbajcie o to, by jeść jakościowo, ograniczać używki, chodzić na spacery i mieć chwilę relaksu każdego dnia.

Impotencja nie musi być przeszkodą!

Wiele małżeństw, szczególnie tych z dłuższym stażem np. w średnim wieku, zmaga się z problemem zaburzeń erekcji. W wielu przypadkach zmiana stylu życia, a także zadbanie o odpowiednią atmosferę może zredukować problemy z erekcją, jednak bardzo często trzeba sięgnąć po profesjonalną pomoc. Dobrym rozwiązaniem będzie zakup kamagry. Ten lek sprawia, że mężczyzna już w ciągu kilkunastu minut może być gotowy do współżycia, a stan ten może utrzymać się nawet do sześciu godzin. Nie należy jednak mylić tego z wielogodzinną i bolesną erekcją. Kamagra jest środkiem przebadanym i bezpiecznym, który możesz stosować bez obaw o swoje zdrowie i komfort pożycia.

Materiał partnera