Lato jest doskonałym czasem, aby spędzić z naszymi drugimi połówkami świetny czas na świeżym powietrzu, doskonale się bawiąc. Ciepłe miesiące dają wiele możliwości, od spędzania czasu na plaży, lub nad basenem, aby schłodzić się w dającej ulgę wodzie, przez chłodzenie się lodami, aż po wyprawy na pole namiotowe. Zachęcamy do zapoznania się z kilkoma naszymi propozycjami letnich randek, które wyróżnią was z tłumu i pokażą, że macie dobry gust. Taki poradnik przyda się także, jeśli dopiero szukacie drugiej połówki. Ale o tym opowiemy za chwilę.

Samochodowy kemping

Niezwykle romantycznym sposobem na spędzenie czasu z drugą połówką jest… spanie w samochodzie. Urok tego pomysłu tkwi w jego prostocie, gdyż jedyne czego potrzeba, to samochodu z dużym bagażnikiem. Aby przygotować taką randkę, należy spakować wszystkie niezbędne rzeczy, jakie przydadzą wam się w nocy, ulubione jedzenie swoje i partnera oraz kilka poduszek i koców. Wyjedźcie w odludne miejsce, najlepiej z dobrym widokiem na zachód słońca i rozkoszujcie się swoim towarzystwem, w akompaniamencie odgłosów i widoków, jakie oferuje wam natura. Świetnym dodatkiem do takiego pomysłu, jest noc filmowa na laptopie lub tablecie, więc pamiętajcie, aby wcześniej pobrać wasz ulubiony film, gdyż w naturze, może zabraknąć wam zasięgu.

randka w samochodzie
Niezwykle romantycznym sposobem na spędzenie czasu z drugą połówką jest… spanie w samochodzie | fot.: stock.adobe.com

Romantyczny rejs

Innym, filmowym wręcz pomysłem letnią randkę, jest rejs łódką. Taki pomysł brzmi bardzo romantycznie i luksusowo, jednak wcale nie musicie wydać fortuny, aby pozwolić sobie na taką przyjemność. Przeróżne portale internetowe oferują wynajem kilku rodzajów łodzi, często w bardzo przystępnych cenach. Chwile może wam umilić butelka szampana i wasze ulubione przekąski. Spędzenie dnia na odpoczynku w łódce i wygrzewaniu się w słońcu, może zagwarantować wam miłe wspomnienia, relaks i świetną zabawę nad wodą.

Do takiej formy spędzenia czasu, wymagana jest umiejętność sterowania łodzią, jednak jeśli żadne z was jej nie posiada, w sieci można znaleźć ogłoszenia z krótkim kursem instruktażowym przed rejsem. Oczywiście istnieje także opcja rejsu z przewodnikiem lub w ramach komercyjnej wyprawy. Takie rejsy – na Mazurach czy nad morzem, które możecie odbyć podczas wspólnego weekendu gwarantują niezapomniane przeżycia i wiele cennych wspomnień. 

randka rejs łódką
Innym, filmowym wręcz pomysłem letnią randkę, jest rejs łódką | fot.: stock.adobe.com

Piknik na dachu

Poprzednie propozycje wymagały pewnego wkładu finansowego i poświęcenia czasu. Ta jest nieco inna. Jeśli mieszkacie w mieście i jesteście w stanie znaleźć budynek, którego właściciele nie mają problemu z wchodzeniem na dach (o co możecie zapytać swoich znajomych, lub bezpośrednio właścicieli budynku – z pewnością ktoś wie, gdzie można znaleźć takie miejsce), to warto rozważyć urządzenie pikniku na dachu. Taka randka sprawdzi się szczególnie na wysokich budynkach, które gwarantują świetny klimat i widoki na całe miasto. Wystarczy zabrać ze sobą koc, coś do picia i jedzenie np. waszą ulubioną pizzę. Tematy do rozmów i romantyczne momenty zapewni wam widok tętniącego życiem miasta, na które będziecie mogli patrzeć z góry. Taki obraz wywołuje nostalgię i inne silne emocje, które świetnie wpłyną na wasz wieczór.

randka na dachu budynku
Taka randka sprawdzi się szczególnie na wysokich budynkach, które gwarantują świetny klimat i widoki na całe miasto | fot.: stock.adobe.com

Jak pomóc szczęściu?

Jesteś raczej nieśmiałą osobą i miewasz kłopoty z poznawaniem nowych osób? Jednocześnie nie wyobrażasz sobie spędzić tego lata jedynie w pojedynkę? Chcesz dać szczęściu szansę? Być może doskonałym pomysłem dla ciebie będzie zgłoszenia się do Centrum Zapoznawczego. Poznawanie nowych osób jeszcze nigdy nie było tak proste i tak przyjemne! Jak to działa? Już mówimy.

A co gdy jesteśmy zbyt nieśmiali, by zaprosić kogoś na randkę?

W takim wypadku rozwiązaniem może okazać się zlecenie zaaranżowania randki. Jak to działa? Należy zajrzeć na stronę https://prezentmarzen.com/randka-marzen-z-nia-2/ oraz wykupić voucher na określony czas (trzy lub sześć miesięcy) umożliwiający dostęp do specjalnej bazy. Co ważne – voucher może być komuś podarowany. Dzięki temu mężczyzna może poznać wyjątkową kobietę, z którą stworzy wyjątkową relację. W jaki sposób? Jeżeli któraś z kobiet okaże się interesująca, wystarczy, że obdarowany kliknie „tak”, a otrzyma dostęp do jej numeru oraz gwarancję spotkania. Ponadto może on liczyć na wsparcie osobistej konsultantki. W ten sposób nie musi on układać całego spotkania, co dla niektórych może być trudne, na przykład z powodu ich charakteru, czy też po prostu braku doświadczenia w sprawach damsko-męskich. Nie warto więc marnować w takiej sytuacji lata, a lepiej poprosić kogoś kompetentnego o pomoc.

Podsumowanie

Lato to doskonały czas, aby poznać kogoś wyjątkowego lub też wzmocnić więź z obecnym partnerem. Odpowiednią randkę można zaplanować niezależnie od naszej ilości czasu, pieniędzy czy też miejsca zamieszkania. Dobrą randkę można urządzić zarówno w mieście, jak i poza nim. Nasze propozycje letnich rendez-vous będą uniwersalne dla każdej pary, ale także powinny skłonić was do kreatywności w wymyślaniu własnych, oryginalnych sposobów na spędzanie upalnych dni i wieczorów w ulubionym towarzystwie. Ponieważ idealna randka, to taka, która będzie dopasowana do Was.

OLI