Seria zabawek super Zings to unikatowa kolekcja, którą pokochały już tysiące dzieci w Polsce i za granicą. Kolorowe figurki kolekcjonerskie przedstawiają różnorodne postaci i pobudzają wyobraźnię, zachęcając do twórczych zabaw. To doskonały pomysł na prezent, który zaciekawi młodsze dzieci i porwie ich w fantastyczny świat na wiele wieczorów!

Doskonała zabawa dla każdego dziecka

Zabawki super Zings to gwarancja śmiechu i doskonałej zabawy. W zestawach można znaleźć kultowe figurki super złoczyńców oraz superbohaterów. Poszczególne elementy wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Dzieci z pewnością docenią kolorowe maski i peleryny postaci. Dodatkowo w zestawach można znaleźć inne przedmioty takie jak różnorodne pojazdy, które urozmaicają zabawę i dają pole do działania wyobraźni. Niezależnie od tego czy wybierzecie jednych z obrońców porządku, czy czarnych charakterów, z pewnością się nie zawiedziecie. Oprócz figurek producent zadbał także o specjalne dedykowane gry planszowe oraz rozkładane zestawy, które są kompatybilnymi dodatkami do kolekcjonerskich postaci. Różnorodność pośród poszczególnych serii zapewnia wiele możliwości modyfikacji, a spośród setek figurek z pewnością każdy malec znajdzie swoją ulubioną. W zestawach zabawek super Zings można znaleźć także rzadkie złote figurki. Zdecydowanie warto próbować na nie trafić i odkrywać nowych wspaniałych superbohaterów z kolekcji!

Zbierz całą kolekcję figurek

Fantastyczne postaci to w rzeczywistości rozmaite przedmioty, które spotykamy na co dzień – puchar, puszka, rakieta i wiele innych. Z dodatkiem rąk, nóg, śmiesznych oczu, swoistego uśmiechu oraz akcesoriów w postaci okularów, opaski lub peleryny zyskują swój własny i niepowtarzalny charakter. Zabawki super Zings dają możliwość układania wielu scenariuszy zabaw z rówieśnikami dziecka. Postaci zamieszkują miasteczko Kaboom City, w którym trwa ciągła walka między grupą superbohaterów oraz super złoczyńców. Najłatwiej rozpoznać je po kolorze oczu – białe oznaczają postać po stronie praworządności i sprawiedliwości, a żółte zdradzają świat przestępców. To dziecko samodzielnie interpretuje jakie cechy oraz umiejętności ma jego figurka i może je oczywiście dowolnie zmieniać w zależności od kreatywności. Każda z postaci posiada wyjątkową super moc, która odróżnia go od innych bohaterów. To właśnie dzięki niej oraz swoim indywidualnym cechom może znajdować i pokonywać rywali.  Każdy z superbohaterów przynależy do jednej z sześciu drużyn, które zamieszkują konkretne dzielnice miasteczka. Są to kolejno: Power Gang, Bay Force, Crazy Rebels, Sky Unit, Water Warriors i Rocky Riders.


Materiał partnera zewnętrznego