Seria Gwiezdne Wojny łączy pokolenia. Od 45 lat wierni fani świata Gwiezdnych Wojen zabierają do kin swoje pociechy, a w domu bawią się wspólnie w odtwarzanie kultowych scen z filmów. Jeżeli powyższy opis dotyczy także Ciebie, pomyśl o urozmaiceniu Waszej zabawy zestawem klocków z serii LEGO Star Wars. Spraw swojemu dziecku klocki LEGO Star Wars na urodziny, święta lub bez okazji i wprowadź zabawę w obrońców galaktyki na wyższy poziom. Oryginalne figurki głównych bohaterów urozmaicą odgrywanie znanych scenek, a specjalnie zaprojektowane klocki pobudzą kreatywność Twojego malucha. Zajrzyj na stronę LEGO i wybierz zestaw LEGO Star Wars odpowiedni do wieku małego fana świata Gwiezdnych Wojen!

Misje kosmiczne na statku Boby Fetta

Łowca Nagród, po którym ślad zaginął w części VI serii Gwiezdne Wojny, powrócił w wielkim stylu w serialu The Mandalorian. Jeżeli wraz z Twoją pociechą śledziliście jego poczynania na małym ekranie, teraz możecie włączyć postać Boby Fetta do codziennej zabawy. Imponujący statek kosmiczny Łowcy Nagród składa się z niemal 600 elementów. Składanie tego kosmicznego pojazdu będzie dla Was wielką frajdą i dobrym ćwiczeniem zręcznościowym. Gotowy model statku możecie postawić na dołączonym do zestawu stojaku, który wyeksponuje jego detale i zachwyci każdego gościa. Ponadto do zestawu dołączone są figurki Boby Fetta oraz Mandalorianina, uzbrojonych po zęby i gotowych do walki. Statek Boby Fetta to jeden z modeli inspirowanych serialem The Mandalorian. Do stojącego na półce pojazdu Łowcy Nagród mogą dołączyć inne statki kosmiczne, niezastąpione w zabawie z rodzeństwem lub kolegami.

Dwie figurki Yody w jednym zestawie LEGO

Spośród wszystkich postaci serii Gwiezdne Wojny największą sympatią darzysz zielonego, wielkouchego Mistrza Jedi? Jeżeli miłość do urokliwego Yody udzieliła się Twojemu dziecku, podaruj mu skrupulatnie oddany model mówiącego na opak mędrca. 40-centymetrowa figurka Yody trzymającego miecz świetlny składa się z ponad 1700 elementów. Budowanie tej postaci z drobiazgową precyzją to rozwijające zajęcie dla każdego dziecka w wieku od 10 lat. Yoda potrafi ruszać głową brwiami oraz palcami u stóp. Potrafi także objąć palcami u rąk swój zielony miecz świetlny. Zestaw LEGO Star Wars z Yodą posiada także minifigurkę Mistrza Jedi z dołączoną podstawką oraz plakietkę informacyjną z najważniejszymi faktami dotyczącymi zielonego mędrca. Zabawa figurką najsłynniejszej postaci ze świata Gwiezdnych Wojen dostarczy Twojemu dziecku wiele radosnych wspomnień.

Klocki LEGO Star Wars i najsłynniejsza walka na miecze świetlne

Gotowi na walkę dobra ze złem? Czas odtworzyć jedną z najpopularniejszych scen w całej serii Star Wars. Niech Twoje dziecko zbuduje scenerię naszpikowaną detalami, a następnie zaprosi Cię do odegrania kultowej walki Dartha Vadera z Obi-Wanem Kenobi. Wasi bohaterowie mogą skakać przez ścianę ognia, robić uniki na ruchomych platformach bitewnych, a także wywracać ruchome elementy, aby utrudnić przeciwnikowi kontratak. Pozwól swojemu dziecku wymyślić alternatywne zakończenia tej bitwy. Włączcie do walki Talę Durith z blasterem i droida NED-B wyposażonego w młot i plecak. Dodatkowi bohaterowie mogą za każdym razem całkowicie zmienić scenariusz walki i przechyluć szalę zwycięstwa na korzyść dobra lub zła. Klocki LEGO Star Wars z Darthem Vaderem i Obi-Wanem Kenobi to ponad 400 elementów, które umilą deszczowe dni i jesienne wieczory.

Przedświąteczny prezent umilający oczekiwanie na święta

Prezenty świąteczne to coś tak oczywistego jak śnieg zimą. Ale co powiesz na prezent przedświąteczny w formie nietypowego kalendarza adwentowego? Zestaw LEGO Star Wars z 24 modelami i minifigurkami to doskonały upominek na Mikołajki lub na rozpoczęcie grudniowego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Kalendarz adwentowy od LEGO jest o wiele zdrowszy od kalendarza wypełnionego czekoladkami, a oczekiwanie na otwarcie kolejnego okienka owiane jest aurą tajemnicy i gwarantuje okrzyk zaskoczenia. Pod ponumerowanymi okienkami kryją się takie postaci jak droidy, roboty, szturmowcy, a także Darth Vader. Aby podkreślić świąteczny klimat, niektórzy z bohaterów zostali ubrani we wzorzyste świąteczne sweterki, co czyni je niepowtarzalnymi kolekcjonerskimi egzemplarzami. Zestaw LEGO Star Wars w formie kalendarza adwentowego spodoba się nie tylko maluchom, ale także nastolatkom, które twierdzą, że wyrosły już z dziecinnych zabawek.

Wśród klocków LEGO z serii Star Wars fan w każdym wieku znajdzie model stworzony dla siebie. Młodsze dzieci mogą układać mniej skomplikowane modele, a nastolatki zrelaksują się, konstruując imponujące figury z kilku tysięcy małych elementów. Honorowe miejsce w pokoju młodego fana świata Gwiezdnych Wojen mogą zająć statki kosmiczne, rycerze Jedi, pojazdy obronne i wiele innych ciekawych egzemplarzy. Podaruj swojemu dziecku klocki LEGO Star Wars i włącz się do wspólnej zabawy, która może okazać się doskonałym pretekstem do rozmowy na tematy, na które dotychczas brakowało Wam czasu lub okazji.

Materiał partnera