Zabawki sterowane zdalnie gwarantują nie tylko świetną rozrywkę, ale także mogą być wsparciem dla prawidłowego rozwoju. Dlaczego warto podarować je dziecku? Jakie zabawki wybrać? Wraz ze sklepem al.to, który ma w swojej ofercie olbrzymi asortyment z zabawkami zdalnymi poszukujemy odpowiedzi na wszystkie te pytania.

Zabawki sterowane zdalnie – dlaczego warto?

Dla maluchów zabawa zdalnie sterowaną zabawką to ogromna przyjemność. Warto pamiętać, że taka zabawa jest również rozwijająca. Dzięki niej dziecko rozwija zdolności manualne, rozwija zmysł przestrzenny, ćwiczy koordynację ręka-oko. Jeśli dodatkowo dziecko wymyśla podczas zabawy różne scenariusze i historie, rozwija także swoją wyobraźnię i pracuje nad kreatywnością. Warto również wspomnieć, że zabawki zdalne mogą posłużyć do zabawy z rówieśnikami, a to zaś pomaga uczyć się współpracy. Zabawa zdalną zabawką oznacza więc duże możliwości, warto sprawić dziecku taki prezent. W kolejnych akapitach znajdziesz kilka najlepszych propozycji zabawek zdalnie sterowanych, dostępnych w sklepie: https://www.al.to/g-63/c/1855-zabawki-zdalnie-sterowane.html

Najlepsze zabawki sterowane zdalnie

Jedną z najlepszych zabawek sterowanych zdalnie jest LEGO City Pociąg towarowy. Dzieci wprost szaleją za zestawami LEGO i trudno się temu dziwić. Zabawki tej marki oferują dużo możliwości, dzięki czemu każdy maluch znajdzie w ofercie coś, co spełni jego oczekiwania. Pociąg towarowy to świetny prezent dla każdego małego fana kolejnictwa. W zestawie znajduje się pociąg towarowy wyposażony w silnik, kilka wagonów, tory, centrum zarządzania ruchem, samochód, wózek widłowy i minifigurki.

Kolejną zabawką godną polecenia jest zdalnie sterowany pojazd Dumel. Ta propozycja jest dobra dla maluchów, które lubią niezwykłe akrobacje i eksperymenty. Ten zdalnie sterowany samochód jest w stanie pokonać dosłownie każdą przeszkodę. Dużą zaletą tej zabawki jest możliwość zmiany koloru. Aby to zrobić, wystarczy obrócić samochód na drugą stronę.

W tym zestawieniu nie może zabraknąć także pojazdu z Psiego Patrolu. W końcu który kilkulatek nie chciałby pilotować pojazdu kierowanego przez Chase’a? Z pewnością jest to jedna z najbardziej ulubionych, wręcz kultowych, bajek dzieci. Zabawa pojazdem z Psiego Patrolu umożliwia odgrywanie scen zapamiętanych z bajek, dzięki czemu dziecko może ćwiczyć pamięć. Pojazd jest niewielki, a więc nawet niedoświadczony kilkulatek poradzi sobie ze zdalnym sterowaniem.

Zabawki sterowane to nie tylko pojazdy. Dźwig także daje wiele możliwości zabawy. Jeśli masz w domu małego fana wielkich sprzętów i budowy, taki dźwig z pewnością zachęci go do zabawy. Dźwig obraca się o 360 stopni, posiada hak, który można zdalnie opuszczać i podnosić. Kolejną zdalnie sterowaną zabawką, którą warto polecić, jest robot Silverlit, który sprawdza się doskonale, jeśli chodzi o pierwsze kroki w świecie robotyki, mechaniki i technologii. Fanom latania polecamy z kolei Qaudrocopter RC HD Next FPV. Wszyscy, którzy chcą eksplorować przestworza z jego pomocą dają możliwość kręcenia filmów wideo oraz robienia zdjęć. Tego typu quadrocopter posiada specjalną funkcję do wykonywania pętli oraz przewrotów, umożliwia więc akrobacje powietrzne na najwyższym poziomie. 

Podsumowanie

Zabawki zdalnie sterowane to dobry sposób na wspieranie rozwoju dziecka. Dzięki zabawie maluch może rozwijać różne umiejętności, które przydadzą mu się także na dalszych etapach rozwoju. W ofercie dostępnych jest wiele ciekawych propozycji, a więc dla każdego dziecka znajdzie się coś odpowiedniego. Pociągi, samochody, dźwigi czy roboty to tylko niektóre z wielu dostępnych możliwości. Warto pamiętać, aby zakupów dokonywać w zaufanych sklepach. Zabawki zdalnie sterowane dobrej jakości powinny posiadać także odpowiednie certyfikaty, pochodzić od sprawdzonych dostawców i gwarantować wysoką jakość produktu. Nie ma przecież w tym kontekście nic gorszego niż zabawa, która trwa zbyt krótko. Dlatego polecamy sklep al.to, który oprócz bogactwa asortymentu dla mniejszych, jak i nieco większych fanów zabawek zdalnie sterowanych, oferuje także sprawdzone rozwiązania przetestowane przez setki klientów. Co ważne, sklep posiada w swojej ofercie zabawki na licencjach ze znanych bajek, co zapewnia z kolei zabawę pojazdami i postaciami idealnie odwzorowującymi oryginały.

Materiał partnera