Strona główna Społeczeństwo Parenting Maserati, Porsche, Lamborghini – samochodziki elektryczne dla dziecka

Maserati, Porsche, Lamborghini – samochodziki elektryczne dla dziecka

122
0
audi r8 białe
Zastanawiasz się nad realnymi możliwościami samochodów elektrycznych dla dzieci? Ich specyfikacje techniczne są bez wątpienia imponujące | fot.: materiał partnera

Twój maluch marzy o tym, by być jak tata lub mama? Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki w pierwszych latach życia marzą o tym, by zasiąść jak najszybciej za kierownicą auta. Oczywiście nie jest to możliwe, co nie znaczy, że dzieci nie mogą rozpocząć nauki lub zdobywać pierwszych doświadczeń. Świetnym przykładem dostępnych narzędzi edukacyjnych, są samochodziki elektryczne dla dzieci. Czy tego typu zabawki są bezpieczne? Jak wybrać odpowiedni model i czym kierować się w trakcie zakupów? Przedstawiamy samochody dla dzieci, które zaspokoją ich wymagania lub nawet marzenia – niezależnie od tego, czy chcą mieć one Maserati, Porsche, czy Lamborghini.

Bezpieczeństwo dzieci to priorytet, czyli zdalne sterowanie i mnóstwo bezpieczników

samochodzik elektryczny mercedes amg gtr czarny
Samochodziki dla dzieci stanowią perfekcyjną alternatywę dla innych propozycji prezentów | fot.: materiał partnera

Pociechy to oczko w głowie rodziców. Nie trzeba się tego wstydzić, więc nie zaprzeczaj. Chcesz sprawić maluchowi przyjemność? Samochodziki dla dzieci stanowią perfekcyjną alternatywę dla innych propozycji prezentów. Czy są one bezpieczne i czy maluchom nic nie grozi w trakcie zabawy oraz nauki jazdy?

W ToHurt.pl znajdziesz zróżnicowane modele aut.  Bazują one na tych samych podzespołach (w zależności od wybranej wersji). Oznacza to, że otrzymujesz gwarancję wyeliminowania zagrożeń wynikających z ewentualnego uszkodzenia elektroniki. Samochody elektryczne dla dzieci w ToHurt.pl wyposażone zostały w bezpieczniki, które w razie komplikacji lub niewłaściwej pracy, automatycznie zastopują działanie układu. 

Konstruktorzy zadbali także o kwestie związane z uwagą i zachowaniami szkrabów. Każdy rodzic i opiekun zdaje sobie sprawę z tego (na podstawie doświadczeń i obserwacji), że dzieci mają niezwykle bujną wyobraźnię, która niekoniecznie przekłada się na rzeczywistość. Nie widzą one zatem nic złego w tym, by wyjechać swoim autem na ulicę lub pasy, nie zwracając uwagi na pozostałe pojazdy w ruchu publicznym. Na szczęście decydując się na prezentowane modele samochodów elektrycznych, otrzymujesz konstrukcje wyposażone w system zdalnego sterowania. W ten sposób nauczysz dziecko właściwych nawyków, mając pełny nadzór nad tym, gdzie jedzie i skręca ich nowy środek transportu. 

Możliwości samochodów elektrycznych dla dzieci

Zastanawiasz się nad realnymi możliwościami samochodów elektrycznych dla dzieci? Ich specyfikacje techniczne są bez wątpienia imponujące, Zależą one jednak od mocy i zaawansowania technologicznego wybranego modelu (co także ma wpływ na jego ostateczną cenę). Najbardziej rozbudowane konstrukcje mogą zapewnić m.in.:

  • do 4-5 km/h jazdy,
  • maksymalne obciążenie ok. 25 kg,
  • możliwość 1,5-2h eksploatacji, 
  • zaawansowane funkcje (np. zapalanie świateł, biegi, czy radio na bluetooth),
  • zdalne sterowanie. 

To jedynie przykładowa lista. Poznaj pełną (o wiele dłuższą) na stronie sklepu. Gwarantujemy pozytywne zaskoczenie obecnymi innowacjami. 

Potrzebujesz wsparcia podczas podejmowania decyzji? Skorzystaj z pomocy specjalistów. W ToHurt.pl spotkasz ekspertów, z których pomocą wybierzesz odpowiedni samochód elektryczny dla maluchów i zrobisz im fantastyczny prezent. Zobacz, co na Ciebie czeka i pamiętaj, że jakość to gwarancja zadowolenia i bezpieczeństwa. 

Materiał partnera