Strona główna Społeczeństwo Parenting Koszulki do karmienia – bo najważniejsza jest wygoda

Koszulki do karmienia – bo najważniejsza jest wygoda

130
0

Ciąża oraz połóg to trudny czas dla młodych rodziców. Mnóstwo stresów, wizyt u lekarza i badań potęguje wrażenie medykalizacji całego procesu. Na szczęście, pojawienie się na świecie malutkiego człowieka potrafi wynagrodzić mamie i tacie trudy ostatnich miesięcy a pierwsze dni w domu potrafią dostarczyć wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych chwil.

Ciąża oraz połóg to trudny czas dla młodych rodziców. Mnóstwo stresów, wizyt u lekarza i badań potęguje wrażenie medykalizacji całego procesu. Na szczęście, pojawienie się na świecie malutkiego człowieka potrafi wynagrodzić mamie i tacie trudy ostatnich miesięcy a pierwsze dni w domu potrafią dostarczyć wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych chwil. Przygotowując się do rozwiązania warto skompletować wyprawkę zarówno dla dziecka jak i dla mamy! Ważnym jej elementem będą ubrania dla karmiącej!

Odzież dla matek karmiących musi być modna i użytkowa

Nikt nie powiedział, że karmiąca mama nie może wyglądać pięknie i modnie. Coraz więcej firm takich jak na przykład Koszulove skupia swoje wysiłku na stworzeniu kreacji, które łączą ze sobą wygodę, użytkowość i świetny styl. Każda mama zasługuje bowiem na to by ubierając koszulki do karmienia czuć się pięknie i wyjątkowo. Co równie ważne, bluzka dla karmiącej musi także umożliwiać niekłopotliwe nakarmienie maluszka, który zgłodniał. Dlatego świetnym pomysłem będzie zakup koszulki do karmienia, która dzięki pomysłowym i łatwym w obsłudze zamkom czy zakładkom sprawi, że ta naturalna i piękna czynność nie sprawi najmniejszych kłopotów. Po zakończonym zadaniu specjalne zaszewki sprawią, że bluzka dla karmiącej nie zdradzi swoich cech związanych z zadaniami specjalnymi!

Bluzka dla karmiącej – na co zwracać uwagę?

Kompletując lub uzupełniając stroje przydatne w ciąży i połogu warto zwracać uwagę przede wszystkim na materiał, z którego uszyte są upatrzone przez nas ubrania. Wiele z odstępnych na rynku ciuchów mimo dużej zawartości bawełny posiada również domieszki sztucznych tkanin co znacząco obniża ich przewiewność. Najlepsze koszulki do karmienia będą uszyte z bawełny z dodatkiem na przykład elastanu, który zapewnia dodatkową wygodę a w razie potrzeby nadaje ubraniom odpowiedniej sprężystości, ale bez rozciągania! Równie ważny jest projekt ubrań dla matek karmiących. Często kobiety martwią się, że w połogu tracą na swojej kobiecości. Dlatego dobrym pomysłem jest postawienie na ciuchy, które eksponują plecy a jednocześnie mogą ukryć ewentualne niedoskonałości kobiecego ciała wracającego do normalności po ciąży.

elegancka kobieta w koszulce do karmienia
Nikt nie powiedział, że karmiąca mama nie może wyglądać pięknie i modnie | fot.: materiał partnera

Ubrania dla karmiącej – gdzie szukać?

Doskonały wybór dyskretnych i modnych ubrań dla mam karmiących posiada wspomniana firma Koszulove. Znaleźć tam można bluzki, sukienki, bluzy i koszule do karmienia, które charakteryzują się świetnym krojem i idealnym składem. Warto również wrócić do produktów oferowanych przez te firmę, gdy dziecko nieco podrośnie. Dostępne są jednakowe koszulki dla taty i syna a także ciuchy mama i corka.


Materiał partnera zewnętrznego