Na sklepowych półkach czekają setki różnorodnych lalek. Mniejszych, większych, dopasowanych do różnego wieku dziecka. Charakteryzują się zmienną mimiką, często naśladującą realne miny maluchów, kilkoma zestawami ubranek, czy różnymi kolorami skóry. Dołączone są do nich rozmaite akcesoria, które pomagają dzieciom w zabawie i naśladowaniu dorosłych. Baby Annabell jest jedną z lalek, które zachwycają jakością, różnorodnością i niesamowitym wyglądem.

Dlaczego warto kupić swojemu dziecku lalkę?

Lalki od lat są najpopularniejszymi zabawkami dla dzieci. Budzą one ich największa zainteresowanie, a co sprawia, że są tak wyjątkowe? Przede wszystkim to, że dla malucha w magiczny sposób łączą życie rodzica z życiem dziecka. Pozwalają dzieciom zbudować własny świat, w którym to one rządzą, czują się bezpiecznie i mają nad wszystkim kontrolę. Co więcej, ważne, aby lalka miała odruchy jak niemowlę, wtedy maluch poczuje z nią większą więź i przejmie za nią odpowiedzialność. Baby Annabell jest dobrym przykładem zabawki, która posiada wszystkie funkcje, aby nauczyć dziecko odruchów opiekuńczych. Dla starszych dzieci lalka to nie tylko niemowlę, którym należy się opiekować. To także powierniczka sekretów, wymarzona przyjaciółka, która wpływa pozytywnie na emocje i uczucia malucha. Lalki wyposażone w wiele akcesoriów, takie jak Lady Annabell uczą dzieci zdolności robienia fryzur, czy poprawnego zakładania ubrań. Baby Annabell daje dziecku możliwość wejścia w świat życia towarzyskiego.

Na co zwrócić uwagę kupując lalkę?

Przede wszystkim podczas zakupu lalki ważny jest wiek dziecka. Musi być dopasowana do jego zdolności manualnych oraz potrzeb. Zabawka powinna być poręczna, nie za duża i ciężka. Jeśli lalka ma być najlepszą przyjaciółką pociechy, to musi się nią wygodnie bawić. Kolejną ważną cechą, na którą mało kto zwraca uwagę, jest prosta obsługa lalki. Lady Annabell jest jedną z najprostszych zabawek, dostosowaną do potrzeb dziecka. Zabawka jest całkowicie interaktywne i reaguje na kontakt z maluchem, czyli śmieje się podczas zabawy, pije z butelki, gaworzy, a nawet ssie smoczek. Dla rodziców zaś najważniejsze powinno być bezpieczeństwo dziecka, a co za tym idzie, dbałość o materiały, z jakich wykonane są lalki i inne zabawki. Muszą być one całkowicie trwałe, bezpieczne, a także potwierdzone certyfikatami. Trzeba pamiętać, że jeśli dziecko pokocha bezwarunkowo lalkę, to będzie z nią spało, jadło, chodziło do przedszkola, więc wytrzymałość jest tu kluczowa. Poleca się Lady Annabell, to lalki z długoletnią tradycją, zapewniające najwyższą jakość użytkowania.


Materiał partnera zewnętrznego