Jesteś młodym rodzicem? Czeka na Ciebie ogromna odpowiedzialność, ponieważ w końcu musisz zadbać o zdrowie i życie swojego potomka. Nie jest to proste zadanie, gdyż nawet dzieci są dla siebie ogromnym zagrożeniem. Nie mają one w końcu świadomości niebezpieczeństwa czekające między innymi podczas jazdy autem. Musisz więc dbać o to, by nie powodowały one różnego rodzaju niebezpiecznych sytuacji dla Ciebie i samych siebie. Nie należy również zapominać o tym, że to nie Ty musisz być osobą, która spowoduje ewentualną kolizję lub wypadek. Może to zrobić ktoś inny, kto przykładowo jedzie z naprzeciwka. Jak uchronić malucha przed konsekwencjami stłuczki lub wypadku?

Przede wszystkim, inwestując w fotelik Britax. Jest to nowoczesna konstrukcja, która doskonale radzi sobie nawet w sytuacjach ekstremalnych, zabezpieczając delikatne ciało szkraba z każdej strony i w zróżnicowanych sytuacjach. Jesteś ciekaw szczegółów? Zapraszamy więc serdecznie do naszego materiału.

Bezpieczeństwo, czyli podstawa

Nowoczesne systemy ochrony dziecka to gwarant minimalizacji szkód i wyeliminowanie wielu zagrożeń. Fotelik Britax podczas kolizji lub wypadku musi zachować się w odpowiedni sposób, utrzymując dziecko w odpowiedniej pozycji, składając się w taki sposób, by usztywnić ciało z każdej strony. Dzięki temu ryzyko uszkodzeń wynikających z siły uderzenia, szarpnięć itp. będzie ograniczone do minimum.

Wygoda podróży

Delikatny materiał i gąbka znajdująca się między innymi w siedzisku, oparciu i pasach, to gwarancja przyjemnego podróżowania. Dlaczego to tak istotne? Odpowiedź jest prosta. Dzieci nie lubią siedzieć w miejscu i chcą poznawać świat oraz inne bodźce. Jeśli będzie im niewygodnie, będą próbować wydać się ze swojego obecnego miejsca położenia i przejść tam, gdzie będą czuć swobodę. Fotelik Britax ma zadanie zapewnić szkrabom maksymalną przyjemność, by czuły się one maksymalnie przyjemnie, dzięki czemu prawdopodobnie pójdą spać, a kierowca będzie mógł spokojnie skupić się na trasie.

Wentylacja i odprowadzanie wilgoci

Miękkie i przyjemne siedzisko oraz oparcie to nie wszystko, co fotelik Britax może Ci zaoferować. Nie należy zapominać o tym, że pozostaje jeszcze kwestia cyrkulacji powietrza, ponieważ w lecie maluch może odczuwać ogromny dyskomfort. Teoretycznie można włączyć w aucie klimatyzację, lecz nie wolno z nią przesadzać, gdyż może stać się ona przyczyną choroby, dlatego lepiej podejść do rozwiązania problemu z innej strony, inwestując między innymi w fotelik Britax, który doskonale radzi sobie z wentylacją i odprowadzaniem wilgoci.

Materiał partnera zewnętrznego