Strona główna Rozrywka Twoja własna battle-arena

Twoja własna battle-arena

184
0
nerf fortnite
A gdyby tak przełożyć tryb gry Fortnite w realną zabawę z kolegami i koleżankami? | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak by to było znaleźć się w „Igrzyskach Śmierci”? Taką możliwość daje gra komputerowe Fortnite, która bije rekordy popularności na całym świecie. Jednak to dzięki wyrzutniom NERF inspirowanych tą grą video można poczuć się tak, jak w prawdziwej walce o przetrwanie.

Fortnite to przede wszystkim gra wideo. Po raz pierwszy została ona wydana w 2017 roku przez wytwórnię Epic Games i szybko stała się czymś w rodzaju fenomenu kulturowego ze względu na jasne, atrakcyjne kolory, tanecznie poruszające się postacie i wykorzystanie wspólnej waluty w rozgrywkach.

Ta gra komputerowa jest podzielona na trzy różne tryby rozgrywki – Save The World, Battle Royale i Creative.

Save The World jest to tryb gry, w którym gracze pracują razem, aby zwalczyć zombie, gromadzić zasoby i bronić domów lub baz przed atakiem. Nie ma tu szerszej historii, a gra działa mniej więcej tak, jak gra o przetrwaniu. Gracze walczą z wrogami i zbierają zasoby dla swoich dział, które można nieustannie ulepszać.

Tymczasem opcja gry Fortnite o nazwie Creative daje graczom możliwość stworzenia własnej mapy z budynkami, przeszkodami itp. oraz zapraszania innych graczy na wyspę, na której organizowane są własne mecze. Mogą być to wyścigi, kursy skoków lub zwykła strzelanina, aby zobaczyć, kto przeżyje.

Trzecim trybem, który okazał się najbardziej popularny wśród graczy, jest Battle Royale. Tutaj znów nie ma żadnej historii, a gracze są po prostu deponowani na wyspę z powietrza i bez broni. Ich celem jest przeszukanie wyspy w poszukiwaniu zapasów i broni, aby przetrwać. Zazwyczaj w każdym meczu lub rundzie spotyka się stu graczy. Mogą oni łączyć się w zespoły i tworzyć czteroosobowe składy, duety z dwóch osób lub po prostu grać samodzielnie i starać się być ostatnim graczem na planszy.

A gdyby tak przełożyć tryb gry Fortnite w realną zabawę z kolegami i koleżankami?

Taką możliwość dają najnowsze wyrzutnie NERF Fortnite, powstałe dzięki inspiracji wyżej opisaną grą. Dwie najnowsze wyrzutnie z kolekcji, o nazwach SP-L lub AR-L są imitacjami broni dobrze znanych graczom Fortnite’a na całym świecie. Do tego dochodzą bronie NERF o nazwie RL E7511 oraz TS E7065, które mają kolejno wyrzutnię specjalnej rakiety lub ładowanie przypominające to z broni typu shotgun.

Ten arsenał da Tobie i Twoim znajomym możliwość odtworzenia gry Fortnite w pobliskim parku, na placu zabaw czy na opuszczonym boisku szkolnym!


Materiał partnera zewnętrznego