Strona główna Rozrywka Plotki Rafał Maślak: ślub jeszcze w tym roku

Rafał Maślak: ślub jeszcze w tym roku

138
0
Model wierzy, że wszystko zostanie perfekcyjnie dopięte na ostatni guzik. Zdradza też, że zawsze marzył o tym, by jego wesele było tradycyjne, duże i rodzinne | fot.: Newseria

Choć media spekulują, że Rafał Maślak i Kamila Nicpoń staną na ślubnym kobiercu pod koniec lata, to model nie precyzuje daty. W tajemnicy utrzymuje też miejsce ceremonii. Z kolei firma, która zajmuje się organizacją przyjęcia już zapowiada, że będzie to uroczystość, jakiej polski show-biznes jeszcze nie widział. Maślak podkreśla jednak, że w kwestii wszystkich przygotowań, wyboru dekoracji, menu i strojów decydujące zdanie pozostawia narzeczonej.

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń są parą od 5 lat. Rok temu model oświadczył się swojej ukochanej i para rozpoczęła przygotowania do ślubu.

– Ślub będzie w tym roku, ale jest to na razie nasza tajemnica i chcemy przytrzymać to na ile się da – mówi agencji Newseria Rafał Maślak, model.

Model na razie jednak nie chce zdradzać wielu szczegółów dotyczących tego wyjątkowego dnia. W tajemnicy trzymane jest  m.in. miejsce ceremonii. Choć jak udało się ustalić dziennikarzom, będzie to uroczy zabytkowy pałacyk na Mazowszu.

 Tutaj też za bardzo nie chciałbym mówić, powiedzmy, że to jest ta część Polski – mówi Rafał Maślak.

Narzeczona modela podekscytowana przygotowaniami do uroczystości zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie organizera ślubnego. Maślak podkreśla, że wybór wszystkich atrakcji wzbogacających przyjęcie pozostawia właśnie jej. Organizacją wesela zajmie się profesjonalna firma.

– Ślub dla kobiety to chyba najważniejszy dzień w życiu i to kobieta jest gwiazdą na tej uroczystości, więc pozostawiam wszystko mojej narzeczonej, żeby zajęła się organizacją. Oczywiście razem konsultujemy, ale to ona powinna mieć wszystko wymarzone – mówi Rafał Maślak.

Maślak znany jest z dobrego wyczucia stylu i gustownie dobranych zestawów ubrań. Ale decyzja o tym, w jakim stroju powie sakramentalne „tak” ponoć jeszcze nie zapadła.

 Absolutnie jeszcze nie wybrany – mówi  Rafał Maślak.

Model wierzy, że wszystko zostanie perfekcyjnie dopięte na ostatni guzik. Zdradza też, że zawsze marzył o tym, by jego wesele było tradycyjne, duże i rodzinne.

@Newseria