Szykujcie swoje kalendarze, bo czas zaplanować niezapomniany rok pełen koncertów i letnich festiwali. Na co szczególnie warto wybrać się w 2018 roku?

Ed Sheeran, Depeche Mode i tegoroczny triumfator nagród Grammy – Bruno Mars, to dopiero początek. W tym roku organizatorzy koncertów z całej Polski przygotowali dla nas „creme de la creme” światowej sceny muzycznej! Jak nie przegapić koncertów naszych ulubionych gwiazd? Poniżej przygotowaliśmy listę wydarzeń, których po prostu nie możesz pominąć!

Koncertowy Kalendarz – Wiosna 2018

Już na początku kwietnia czekają na wiernych fanów, aż trzy koncerty niekwestionowanych gwiazd muzyki Pop lat 90. Kelly Familly po kilkunastu latach przerwy wracają na scenę w wielkim stylu, aby przypomnieć nam swoje największe przeboje w nowych aranżacjach. Niezapomniane „ An Angel” i wzruszające „ I can’t help my self „ to piosenki, dzięki którym przypomnisz sobie najwspanialsze lata swojego dzieciństwa. Koncerty zespołu można podziwiać w dniach od 6 do 8 kwietnia w Gdańsku, Łodzi i Krakowie.

A już 18 kwietnia na Łódzkiej scenie możesz poddać się magii niezwykłego, muzycznego widowiska pod wodzą charyzmatycznego Jareda Leto. Thirty Second To Mars, powracają do Polski, aby na nowo zachwycić swoich fanów nie tylko muzyką, ale również zapierającą dech w piersiach oprawą koncertu!

Koniec miesiąca przyniesie nam natomiast jedną z najjaśniejszych gwiazd muzyki rockowej. 28 kwietnia na krakowskiej scenie wystąpi bowiem legendarna Metallica, która niezmiennie od wielu lat podbija serca zarówno starszej, jak i młodszej publiczności. 12 maja to data, którą z pewnością powinny zapisać w swoim kalendarzu wszystkie fanki romantycznego Jamesa Blunta. W Hali Torwar będziemy mieli okazję usłyszeć przebojowe ballady wokalisty.

Koncertowy Kalendarz – Lato 2018

Jeszcze przed rozpoczęciem wakacji zapraszamy wszystkich miłośników letnich festiwali, na coroczny Orange Warsaw Festiwal, którego wielkimi gwiazdami będą, brytyjski książę Popu Sam Smith, oraz multi-utalentowana i zachwycająco piękna Dua Lipa. Ponadto, w programie festiwalu znajdziemy tak wielkie zespoły jak: Florence and the Machine oraz LCD Soundsystem. Mówiąc o wielkich nie możemy również zapomnieć o legendarnej grupie Depeche Mode, która od wielu lat gra w Polsce dla jednej z najwierniejszych publiczności grupy. Obecność Depeche Mode to mocny punkt tegorocznej edycji Open’era, jednego z największych muzycznych festiwali w Europie, który każdego roku gromadzi przed swoimi scenami setki tysięcy ludzi z całego świata. W dnia od 4 do 7 lipca 2018 roku na kilku scenach festiwalu będziemy mogli podziwiać największe gwiazdy muzyki popowej, rockowej, folkowej oraz Hip Hopu. W programie Open’era znajdziemy między innymi: Bruno Marsa (07.07); Gorillaz (06.07.); Fleet Foxes (04.07) oraz wielu, wielu innych.

Takiego sezonu nie było od dawna. Rok 2018 to z pewnością czas pełen interesujących wydarzeń muzycznych, których nie wolno przegapić.


KZI