Transport przedmiotów o niestandardowych wymiarach potrafi nastręczyć sporych trudności. Kiedy masz do przewiezienia przesyłkę wielkogabarytową, nie możesz liczyć ani na kuriera ani na pocztę. Jak w takim przypadku poradzić sobie z transportem?

Każdy, kto wysyłał kiedyś przesyłkę za pośrednictwem poczty bądź kuriera wie, że taka paczka musi spełniać określone kryteria, przede wszystkim w kwestii wymiarów i wagi. O ile w przypadku książek czy ubrań zwykle nie stanowi to problemu, o tyle np. podczas przeprowadzki potrafi stanowić prawdziwą przeszkodę. Co zrobić, kiedy mamy do przetransportowania przesyłkę za dużą dla kuriera?

Przewoźnik na miarę Twoich potrzeb

Rozwiązaniem może być zatrudnienie przewoźnika bezpośrednio – taka osoba nie tylko posiada pojazd dość duży, aby zmieścić Twój niestandardowy ładunek, ale także dysponuje profesjonalną wiedzą na temat najbezpieczniejszych sposobów zabezpieczania przesyłek na czas podróży. Nie wiesz, jak dotrzeć do profesjonalnych przewoźników? Skorzystaj z usług Clicktrans.

Clicktrans to platforma łącząca osoby szukające transportu dowolnego ładunku z przewoźnikami podróżującymi na podobnych trasach. Wystarczy, że wystawisz ogłoszenie w serwisie, a w nim opiszesz przesyłkę, podasz preferowany termin transportu i zdjęcia. Przewoźnicy sami zgłoszą się do Ciebie z ofertami.

Transport wysokiej jakości na każdą kieszeń

Dzięki opcji doładunku możesz oszczędzić na takim transporcie do 60%. Jak to możliwe? Przewoźnicy na Clicktrans szukają przede wszystkim dodatkowych ładunków na trasy, którymi i tak będą podróżować (bądź na trasy powrotne). To pozwala znacznie obniżyć koszty transportu – dla przewoźnika oznacza to dodatkowy zarobek, dla ciebie – szansę na transport w naprawdę konkurencyjnej cenie.

Transport z pomocą firmy transportowej to nie tylko szansa na oszczędność, ale także gwarancja profesjonalnie zabezpieczonego ładunku. Jeśli nie masz pewności jak właściwie zabezpieczyć swoją przesyłkę, możesz zadać pytanie przewoźnikowi bezpośrednio w serwisie (jeszcze przed zaakceptowaniem oferty). Dodatkowo bezpośredni kontakt z osobą, która będzie transportować Twoją przesyłkę daje Ci możliwość precyzyjnego ustalenia warunków transportu (np. temperatury albo odpowiedniego umiejscowienia na czas transportu). To szczególnie ważne podczas transportu przedmiotów delikatnych (jak sprzęt RTV czy instrumenty muzyczne). Podczas transportu za pośrednictwem kuriera nie masz takiej możliwości.

W Polsce i całej Europie

Jakie przesyłki możesz zlecić na Clicktrans? Dowolne! W serwisie znajdziesz szeroki wachlarz ładunków, w takich kategoriach, jak: Przeprowadzki, Samochody, Palety, Motocykle i skutery, Maszyny i sprzęt, Pojazdy, Ładunki, Specjalnej ostrożności, Zwierzęta czy Łodzie. W bazie Clicktrans znajduje się ponad 30 tys. przewoźników z Polski i całej Europy – tak duża baza daje Ci pewność, że dla każdego, nawet problematycznego ładunku, znajdzie się odpowiedni przewoźnik.

Firma Clicktrans powstała w 2010 roku i od tego czasu wciąż dynamicznie się rozwija, pomagając w transporcie ładunków nie tylko w Polsce, ale też w całej Europie. Oprócz strony dedykowanej polskim klientom, posiada także serwisy skierowane do mieszkańców Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Niemiec. Jeśli szukasz wskazówek na temat samodzielnego transportu różnych przesyłek, firma prowadzi również bloga, na którym znajdziesz m.in. wskazówki dotyczące zabezpieczania różnych typów przesyłek na czas transportu.

Poznaj serwis Clicktrans, zleć przewóz dowolnej przesyłki i przekonaj się, ile Ty zaoszczędzisz na transporcie!


Materiał partnera zewnętrznego