Obuwie, które dopasowuje się do kształtu stopy i do tego przyjemnie pachnie to zalety, o których marzymy. Szukamy więc wszędzie, by takie buciki znaleźć. Gdy już nam się to uda i je kupimy, z dumą zakładamy na stopy i w nich chodzimy. Są one bowiem naprawdę ładne, stylowe i niesłychanie kobiece. Dodatkowo zapachowa nuta materiału, z którego obuwie jest wykonane, pozwala cieszyć się ich świeżością na długo.

Deszcz i kałuże niestraszne

Trudno jest znaleźć odpowiednie kalosze, by były wygodne, łatwo się je zakładało i zdejmowało. Warto się troszkę potrudzić i poszukać meliski. To kalosze z miękką wyściółką, w których noga się nie poci. Materiał, z którego są wykonane, jest elastyczny, dlatego stopa czuje duży komfort. Zrobione są ze specjalnego tworzywa, które nie odparza stopy i poddaje się jej kształtowi, przez co są bardzo wygodne i można w nich chodzić po deszczu kilka godzin i nie czuć dyskomfortu.

Boczne szerokie gumki umożliwiają wygodne zakładanie obuwia i jego zdejmowanie. Zaskoczeniem jest fakt, iż nie są one wykonane z gumy, ale z tworzywa, którym jest mieszanka kauczuku i plastiku. Ta wspaniała kombinacja powoduje, iż kalosze są niesłychanie wygodne. Nie odparzają ani nie obcierają skóry pięty, czy palców. Nie dostaniemy również pęcherzy na podeszwie stopy. Bez obaw możemy brodzić po kałużach wiele godzin i odlany jednolicie but nie przemoknie, a nasze nogi wciąż będą suche.

Po zdjęciu kaloszy w domu nie doszukamy się zgniłego zapachu z wnętrza buta. Skarpetka pozostanie sucha i pachnąca gumą balonową. Słodki zapach jest przyjemny dla naszego powonienia, nie ma potrzeby zostawiać butów za drzwiami na korytarzu, by nie drażniły swym zapachem, ponieważ go nie posiadają.

Po parku w czółenkach

Gumowe czółenka wyglądałyby jak kalosze bez cholewki. Nie miałyby nic w sobie atrakcyjności. Za to meliski z kauczuku i plastiku, odlane po całości, bez klejenia góry bucika z jego spodem, czynią je nie tylko eleganckimi, ale także praktycznymi. Nawet gdy zaskoczy nas nagle deszcz, nie ma obawy, że zmoczymy stopy w kałuży. But nam się nie rozleci, nie rozklei z powodu nagłego deszczu, ani też nie zdeformuje. Niesłychanie praktyczne czółenka, w których możemy swobodnie chodzić po nierównym terenie.

Brak jakichkolwiek otarć naskórka. Zwykle narzekamy na otarte pięty, gdy pochodzimy zaledwie pół godziny w zwykłych pantofelkach, wykonanych z tradycyjnych materiałów. Tutaj ten problem znika. Materiał mel- flex jest bardzo elastyczny. Czółenka poddadzą się kształtowi stopy i dzięki temu nie nastąpi ocieranie skóry pięty o zapiętek pantofelka. Niesłychanie kobiece mogą być na płaskim obcasiku lub wyższej koturnie. Piękne pastelowe lub ostre odważne kolory dodają obuwiu elegancji. Posiadają również połysk, co upodobnia je do lakierków.

Noski mogą mogą mieć doczepione ozdoby jak serduszka, kwiatuszki, czy kokardki. Wzory czółenek z pewnością zadowolą każdą panią. Buciki mogą mieć zakryte palce oraz odkryte. Ta druga wersja chyli się ku cieplejszych dni. Wzór czółenek nie tylko jest w wersji jednolitej. Mogą być również ażurkowe, co czyni z nich prawdziwe dzieło artystyczne.

Do teatru najlepiej w szpilkach

Gdy wybieramy się na sztukę teatralną lub do opery albo na spotkanie towarzyskie, mamy ochotę pokazać się w jeszcze bardziej eleganckim stylu. Meliski wychodzą nam naprzeciw. Niesamowita elastyczność tworzywa pozwala na wyczarowanie pięknych szpilek. Wysokie obcasy z wygodnym paskiem przytrzymujące piętę i ładny odkryty nosek, prezentują się na naszych stopach niesłychanie kobieco i elegancko. Pasują do nich zarówno stylowe spodnie, jak i sukienka bez względu na jej długość.

Połyskujące lub matowe w przeróżnych kolorach przyciągają wzrok. Tak jak poprzednie wzory (kalosze, czółenka) są wykonane z tego samego tworzywa (kauczuk plus plastik). Mamy więc pewność, że i szpilki pomogą nam czuć się wyjątkowo. Zapachowe, unikalne, wygodne. To zalety, jakich żądamy, zakładając na swe stopy obuwie. Wykorzystane tworzywo daje wygodną elastyczną powierzchnię i z pewnością nie będziemy narzekać na dyskomfort, gdyż w ogóle go nie odczujemy.

Gdy jeszcze nie jest zbyt ciepło, z pewnością znajdziemy w sklepie pantofelki na obcasie z zakrytą piętą i palcami. Zapiętki i noski utrzymają skórę naszych pięt i palców w nieskazitelnym stanie. Nie odparzą skóry, nie będziemy mieć bąbli ani odcisków. Bez żadnych obaw będziemy mogły swobodnie się w nich poruszać, bez obawy, że np. odpadnie nam obcas, albo podeszwa się odklei, gdyż są odlane w całości i to czyni je takimi wyjątkowymi.

Latem w klapeczkach

Nawet latem możemy chodzić w meliskach. Nie tylko mogą nam ku temu posłużyć wspomniane wyżej odmiany obuwia. Możemy bowiem przerzucić się na jeszcze inny rodzaj pachnących wygodnych butów, które łatwo zsunąć zanurzając bose stopy w piasku na przybrzeżnej plaży.

Dla dziewczynek

Jest również wersja dla małych kobietek. Wspaniale dziewczęce meliski z baśniowymi zdobieniami i klamerkami z pewnością spodobają się naszym małym córkom. Tak jak my, one też zakochają się w tym wygodnym obuwiu. Stopy dziecka nie zdeformują się, a buty długo będą sprawiać wrażenie nowych.

Materiał partnera zewnętrznego