Już niedługo Halloween, a Ty jeszcze nie masz przebrania, ani nawet pomysłu, jak stworzyć niepowtarzalną kreację? Nie czekaj na ostatnią chwilę. Już dziś sprawdź, jak i gdzie możesz skompletować strój, który zaskoczy Twoich znajomych!

Wieczór przebierańców

Halloween to święto wywodzące się ze Stanów Zjednoczonych i tam właśnie najhuczniej obchodzone. Dużą popularnością cieszy się jednak również w Kanadzie, Wielkiej Brytanii czy Irlandii. W Polsce pojawiło się dopiero w latach 90 ubiegłego wieku, jako element zachodniej popkultury. Halloween przypada na dzień 31.10 i nierozerwalnie wiąże się z maskaradą, której uczestnicy przebierają się w różnorodne stroje. Za najpopularniejsze motywy uchodzą czarownice, mumie, duchy czy zombie, jednak o wyglądzie kostiumu decyduje tylko inwencja twórcza właściciela. W święcie tym równie chętnie biorą udział dorośli, jak i dzieci.

W co się przebrać?

Jak przystało na Halloween, dominują kostiumy, które mają zmrozić krew w żyłach, albo chociaż delikatnie przestraszyć współtowarzyszy. Z tego względu już od połowy października wypożyczalnie pękają w szwach od strojów kościotrupów, zombiaków, diabłów, wampirów czy wiedźm.

Nikt jednak nie powiedział, że Halloween musi być zdominowane przez popularne i nieco już przewidywalne przebrania. Szukając najlepszego kostiumu, z pewnością nie będziemy się nudzić. Do wyboru mamy postaci z popularnych filmów czy komiksów, takich jak Superman, Batman, Spider-Man czy Kobieta-Kot, kowbojów i kowbojki, policjantów, wschodnie księżniczki, postaci znane z baśni oraz dziecięcych bajek i wiele innych.

Również najmłodsi nie mogą obawiać się nudy. Dla nich przygotowano urocze przebrania zwierzątek czy bohaterów ulubionych kreskówek. Prawdopodobnie każda dziewczynka z radością wcieli się w postać Elzy z Krainy Lodu, a chłopcy chętnie przeniosą się do świata Iniemamocnych. Ci, którzy chcą pozostać przy tradycyjnej, nieco strasznej konwencji Halloween ucieszą się z możliwości przebrania za nietoperza, czarownicę, czy uroczą halooweenową dynię.

Gdzie szukać strojów?

Poszukując idealnego kostiumu na halloweenową imprezę, możemy wybrać się do stacjonarnej wypożyczalni, którą prawdopodobnie znajdziemy w każdej większej miejscowości lub wybrać nowoczesny i wygodny sposób, jakim są platformy internetowe, umożliwiające wypożyczanie różnorodnych przedmiotów. Efektowne i oryginalne kostiumy dla dzieci i dorosłych znaleźć można na portalu wynajmu Oshare (zobacz: https://oshare.pl/29-eventy-slub-wesele). Na dodatek przeglądać i wybierać spośród wielu propozycji możemy, siedząc wygodnie na kanapie. Z łatwością wyszukamy oferty firm oraz osób prywatnych znajdujących się w naszej okolicy, poprosimy o przesłanie większej ilości zdjęć i załatwimy wszystkie formalności online. Później pozostanie nam tylko odebrać wymarzony strój i przerażająco dobrze bawić się na najstraszniejszej imprezie roku.


Materiał partnera zewnętrznego