Każda z nas chciałaby mieć kilka modnych stylizacji gotowych na wiosnę. Jednak nie każda z nas zna się na modzie. Jak się ubrać za niewielkie pieniądze i aby było modnie?

  1. Wybieramy modne buty na wiosnę
  2. Biała koszula nadal modna
  3. Spodnie do pracy i na co dzień

Wybieramy modne buty na wiosnę

Modne buty to z pewnością w tym sezonie vansy, najbardziej charakterystyczne w białym lub czarnym kolorze. Dostępne też w różnych odsłonach kolorystycznych, jak i pokrytych wieloma oryginalnymi wzorami. Avanti24 to platforma modowa w Polsce –  moda online na wyciągnięcie ręki. Znajdziemy tu propozycje nie tylko obuwia, dzięki niej dobierzemy niejedną stylizację. Obuwie typu Vansy pasują do wszystkiego. Można je zakupić w trzech wariantach:

– wersja sznurowana,

– wersja wsuwana

– oraz na platformach.

Wiosną 2021 szczególnie zyskują Vansy w pastelowych kolorach, natomiast klasyczne Vansy są aktualnie dostępne na stronie Avanti24 w bardzo dobrych cenach. Można je zaliczyć do produktów za niewielkie pieniądze, w których wygląda się szałowo i modnie. Dla indywidualistów dostępna jest najnowsza kolekcja Vans Anaheim Factory, w której to marka powróciła do kultowych nadruków z lat 70-tych i 80-tych przedstawiających serca, tęcze i oryginalne scenki rodzajowe.

Biała koszula nadal modna

Białą koszulę najczęściej kojarzymy z eleganckimi stylizacjami, a przecież tak wcale nie musi być. Biała koszula idealnie skomponuje się z obuwiem sportowym oraz ze spodniami typu jeans. Zadbajmy tu koniecznie o dodatki typu ciekawy pasek z ozdobną klamrą, dobierzmy również delikatną biżuterię. Shopperka sprawdzi się w tym przypadku idealnie. I kto powiedział, że biała koszula musi być nudna? Biała koszula ciekawie wyglądać będzie także w połączeniu ze spódnicą, zwłaszcza ta, która posiada wzory, na przykład kwiaty.

Spodnie do pracy i na co dzień

Jeans to praktyczny materiał, który od niepamiętnych czasów sprawdza się w wielu stylizacjach. Spodnie jeansowe możemy kupić za niedużą kwotę i możemy się nimi długo cieszyć z uwagi na ich wytrzymałość. Łączyć je możemy z wieloma dodatkami, szczególnie z białą bluzką, ponieważ biel w połączeniu z jeansem to klasyka, która zawsze dobrze wygląda. Oczywiście jeans nie łączymy wyłącznie z bielą, możemy także zestawić go z kwiatowymi wzorami, czy naturalnymi motywami.

Mając te trzy pozycje: Vansy, białą koszulę oraz jeansy kupione w Avanti24 nie przepłacamy i mamy ciekawy look na wyjście z koleżanką lub na randkę z kolegą. Stylizacje Wiosna 2021 to także rozkwit stylów hippie, disco i punk, czyli kolorowy zawrót głowy. Pamiętajmy o tym.

Materiał partnera