W świecie mody ślubnej wyróżnić można wiele zjawisk. Znaleźć tu można zarówno projekty wielkich gwiazd świata mody, jak i suknie produkowane zupełnie masowo i nakierowane na zaspokojenie najmniej wybrednych gustów. Na europejskim rynku wybija się zdecydowanie ponad poziom krakowska projektantka Anna Kara. Oferowane przez nią, szyte na miarę suknie charakteryzują się nie tylko niezwykle wysoką jakością, ale również coraz rzadziej spotykaną klasą.

Pracownia Anny Kary  nie od razu stała się tym, czym jest obecnie, czyli znanym dostawcą sukien ślubnych, z usług którego korzystają coraz bardziej znani i bogaci klienci. Początki nie były łatwe. Projektantka ukończyła w 2007 roku Szkołę Projektowania Ubioru i od razu przystąpiła do rozkręcania biznesu. Oczywiście świeżo upieczona i nieznana szerszej publiczności projektantka nie może na początku liczyć na zbyt wiele. Moda ślubna nie musiała jednak długo czekać za nim Anna Kara wkroczyła na salony.

Początkowo pracownia działała w jednym z niewielkich mieszkań na obrzeżach miasta, a butik był bardzo niewielki. Z czasem rosła nie tylko przestrzeń, al również zespół doświadczonych wykonawców, z którymi projektantka pracowała nad nowymi sukniami. Dzisiaj firma to rozpoznawalna na świecie marka i pracownia projektowa na najwyższym poziomie, który gwarantuje zainteresowanie świata mody nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

To, co wyróżnia suknie ślubne , które wychodzą z pracowni Anny Kary to przede wszystkim ogromna i widoczna pasja do projektowania. Tutaj każdy, nawet najmniejszy detal jest dopracowany i stanowi idealnie przemyślane uzupełnienie całości projektu. W prezentowanych projektach nie ma miejsca na jakąkolwiek przypadkowość, a wszystko razem stanowi integralną i robiącą ogromne wrażenie całość. Wszystkie suknie wykonywane są tutaj na indywidualne zamówienie i od samego początku zaprojektowane dla konkretnych klientek. Dzięki temu projekty są w pełni zindywidualizowane i zawsze dostosowane do potrzeb. Jakość wykonania i podejście do pracy gwarantują dziś projektantce i jej zespołowi niesłabnącą popularność.

Klasyczne suknie ślubne –  piękno w nowoczesnym wydaniu

To, jakie są suknie wychodzące z pracowni Anny Kary wynika w znacznej mierze filozofii firmy. Jak mówi sama projektantka najważniejsze jest piękno, które jest ukryte w każdej kobiecie. Rolą sukni jest jedynie wydobycie tego piękna na zewnątrz i pozostanie raczej w tle – za osobą, która będzie ją nosić. Projekty Anny Kary nawiązują w znacznej mierze do stylistyki tradycyjnej w modzie ślubnej. Zarówno bardzo wysokiej jakości materiały, które są tu używane, jak i kroje sukien przywołują na myśl dawno minione i z rozrzewnieniem wspominane czasy. To wszystko zgrabnie połączono w jedną całość ze współczesnym poczuciem estetyki, dzięki czemu suknie nabierają zupełnie unikatowego charakteru. Patrząc na projekty Anny Kary ciężko jest pozbyć się wrażenia, że stoi za nimi szersza wizja na estetykę i modę ślubną.


Materiał partnera zewnętrznego