Czy myślałaś kiedyś o tym, jak duże sumy miałabyś w portfelu, gdybyś zrezygnowała z kupowania ubrań? A może starasz się tego nie roztrząsać? Ubrania są niezbędne do życia człowieka, ale faktycznie – lubimy przesadzić. Mamy jednak dobrą wiadomość: wcale nie musisz rezygnować z ciekawych stylizacji ze względu na chęć zaoszczędzenia pieniędzy. Zobacz, jak zrobić to sprytnie i pozostać stylową!

Zrezygnuj z markowej odzieży

Markowa odzież damska może kosztować bardzo dużo, zwłaszcza jeśli jest produkowana w szwalniach najbardziej cenionych projektantów. Nie jest tajemnicą, że za metkę płacimy my – sława, jaką cieszą się markowe ubrania, pochodzi również z marketingu. Sama pomyśl, ile reklam marek odzieżowych widziałaś w ostatnich dniach. Działania marketingowe to duża inwestycja – ktoś musi ponieść jej koszty. Tanie ubrania damskie, wykonane przez nieznane, niereklamujące się firmy, mogą być tej samej jakości!

Znalezienie tanich sklepów godnych uwagi może trochę potrwać – jest sporo produktów, które bardzo szybko nadają się do wyrzucenia. My polecamy Ci TXM, gdzie znajdziesz tanią odzież damską, która pomimo niskich cen posiada odpowiednią jakość. Ten dyskont odzieżowy to dobre miejsce na zakupy dla całej rodziny – duży wybór, niskie ceny i zadowalająca jakość znajdują odzwierciedlenie w opiniach klientów (już od ponad 30 lat, a to o czymś świadczy).

Kupuj odzież damską z drugiej ręki

Markowe ciuchy możesz też mieć z drugiej ręki. Noszenie odzieży używanej przestało być powodem do wstydu – wiele osób bez zażenowania korzysta dziś z lumpeksów, a coraz większą popularnością cieszą się platformy internetowe pozwalające sprzedawać swoje ubrania i kupować je od innych użytkowników. Odzież damska, męska i dziecięca, kupowana z drugiej ręki, ma swoich zwolenników nie tylko ze względu na niską cenę.

Korzystanie z second handów jest ekologiczne, bo odzież, zanim trafi na śmietnik, zdobywa kolejnych właścicieli. W ten sposób możemy też spowolnić proces produkcji kolejnych ubrań. Co więcej – gdy obeznasz się z lokalnymi lumpeksami, poszukiwanie tanich ubrań damskich może stać się dla Ciebie prawdziwą atrakcją. Nigdy nie wiesz, na jaką perełkę trafisz – możesz znaleźć unikaty za grosze, cenione zwłaszcza przez kreatorki własnego stylu.

Postaw na styl minimalistyczny

Jeśli nie odpowiada Ci noszenie ubrań używanych, za to uwielbiasz markową odzież, kupuj ją – pod warunkiem, że zaczniesz robić to rozsądnie. Żeby zaoszczędzić, wybieraj ubrania o ponadczasowych fasonach i wzorach – te, które będziesz nosiła latami. Z kilku porządnych elementów garderoby można stworzyć wiele stylizacji z klasą – tutaj liczy się jakość, a nie ilość. 

Uczyń z tego swoją misję – polowanie na minimalistyczną odzież może być naprawdę satysfakcjonujące. Parę złotych zatrzymasz w kieszeni, jeśli zajrzysz do outletów. Pamiętaj o swoich zasadach, jeśli wybierasz się na wyprzedaże – jeśli już z nich korzystasz, nie ulegaj pokusie i wybieraj wyłącznie klasyczne ubrania. Dzięki temu zawsze będziesz wyglądała dobrze, a wielobarwne hity jednego sezonu nie będą zalegały w Twojej szafie. 

Oszczędzanie na ubraniach jest trendy!

Każda z naszych propozycji ma swoje uroki – wybierz tę, która najbardziej współgra z Twoimi wartościami. Oszczędzanie na odzieży może być ciekawym wyzwaniem: podejmij je i czerp z tego satysfakcję. Kupuj tanie ubrania damskie, a będziesz mieć kilka sztuk w cenie jednego markowego. Szperaj w lumpeksach, a na pewno znajdziesz coś naprawdę oryginalnego. Postaw na styl minimalistyczny, a zachowasz klasę i najwyższą jakość.

Materiał partnera