Tylko minimalistyczne wnętrza, oparte na prostocie, wyglądają dobrze bez dodatków – są harmonijne same w sobie, często osoby decydujące się na nie chcą porządku i schludności. W mniej ascetycznych wnętrzach spójność wystroju jest związana z oryginalnymi, odpowiednio dobranymi dodatkami, które dodają ciepła i charakteru stylizacji. W zależności od rodzaju pomieszczenia, mogą to być wytwory szklane, materiałowe czy też drewniane, użytkowe lub typowo ozdobne. Aby poczuć się w domu “jak w domu” polecamy zastanowić się  nad doborem dodatków dostępnych na designtown.pl.

Serce i jego odbicie w domu

Bez dwóch zdań, ważnym elementem w domu jest zegar – wiszący, stojący, ale najczęściej tykający głośno i oznajmiający wszem i wobec swą obecność. W zależności od wnętrza, w ofercie sklepu są zegary minimalistyczne, proste, dokładne oraz w nowoczesnym stylu. Ich różnorodność, również kolorystyczna, pozwala na dobranie czasomierza, który się sprawdzi, a dodatkowo posłuży jako praktyczna ozdoba.

Odbicia domu poszukiwać będziemy w lustrach. Są to elementy wystroju, dzięki którym możemy powiększyć optycznie pomieszczenie, uatrakcyjnić je oraz przeglądnąć się, gdy opuszczamy mieszkanie. W sklepie odnajdujemy niewielkie lustra z designerskimi ramami, które swoim bytem ozdobią niejedno wnętrze. Umieszczone w przedpokoju pozwolą wychwycić mankamenty stroju czy makijażu przed samym wyjściem.

Szkło i świece na każdą okazję

W pięknych wnętrzach dobrze wypić ciepły napój z wyjątkowych filiżanek. Takowe dostępne w sklepie designtown.pl prezentować się będą niezapomnianie, gdy poda się w nich smaczne trunki. Umieszczone w przeszklonej gablocie nieraz przykują uwagę gości, tak jak pomieszczenie ozdobione klasycznymi rzeźbami ze starożytnego Rzymu. W nowoczesnych, surowych wnętrzach będzie to kontrastowy element.

Na uwagę zasługują również świece – wegańskie, wykonane z wosku sojowego wymieszanego z olejkami eterycznymi. Ich intensywne zapachy tworzą wyjątkową atmosferę, każda jest inna i przeznaczona dla innego wnętrza. Na pewno urozmaicą pomieszczenia i pozwolą przenieść się do miejsca i czasu, z którym kojarzy się aromat.

Na jesienną słotę i przedwiosenne poranki

Każde łóżko pragnie być przykrywane stylowym pledem oraz ozdobione kolorowymi poduszeczkami. Pozwala to również na nawiązanie kolorystyki pomieszczenia do łóżka, gdzie w takim wypadku najlepiej widziana by była jednolita, jasna pościel.

Wysokiej jakości materiały, z których wykonano pledy dostępne w sklepie designtown.pl, dają możliwość cieszenia się nimi przez długi czas. Intensywne kolory, klasyczne zdobienia, wszystko to powoduje, że koce nadadzą niepowtarzalny wygląd wnętrzu. Dołączając do nich barwne poduszki uzyskujemy przytulne sypialniane wnętrze.

Stojaki na “krzaki” i wieszaki

Wnętrza ożywają, gdy pokusimy się o wstawienie do nich żywych roślin. Wymagają one wzmożonej opieki, odwdzięczają się ciepłym kolorem i niepowtarzalną atmosferą. Aby ich wygląd był dopełniony, warto doposażyć je w nowoczesny designerski stojak, a na stole w jadalni postawić piękny wazon z bukietem żywych, ciętych kwiatów, które przy regularnej zmianie wody będą długi czas cieszyć oko.

Czym były przedpokój bez wieszaka na kurtki, szaliki i kapelusze. Kreatywne pomysły nie opuszczają i tej dziedziny. Kolorowe lub jednolite, wieszaki dostępne w sklepie designtown.pl są wyjątkowe, kontrastowo wyróżnią się wśród stonowanych wnętrz i dopasują do bardziej barwnych. Montaż takiej ozdoby może okazać się praktyczny – wszyscy goście będą mieć możliwość pozostawienia odzienia.

Projektanci ciężko pracują, aby zaoferować dodatki pasujące do każdego wnętrza. Dzięki temu każdy może dobrać dla siebie to, co mu najbardziej odpowiada, a przy tym bez zgrzytu dopasowuje się do wnętrza pomieszczenia. Czasem takie źle dobrane dodatki mogą być nieprzychylnie odbierane przez inne osoby, zaburzają poczucie estetyki. Jeśli jednak nie przeszkadza to gospodarzowi i uważa, że jest to odpowiednie miejsce na ozdoby, warto działać według własnego pomysłu.


Materiał partnera zewnętrznego