Strona główna Lifestyle Dom Modne firanki – idealne dla wnętrza twojego mieszkania

Modne firanki – idealne dla wnętrza twojego mieszkania

167
0
firanka haftowana
Niezależnie od twoich preferencji - szeroki asortyment dostępnych firanek pozwoli ci na znalezienie wymarzonego modelu | fot.: materiał partnera

Zadbanie o interesujący i wyróżniający się wystrój wnętrza nie jest zadaniem łatwym. Wymaga to nie tylko dobrego oka, ale też odpowiednich nakładów finansowych, a także oczywiście czasu na znajdywanie perełek, które wystroją nasze mieszkanie. Istnieją jednak proste i sprawdzone metody, aby niewielkim kosztem podnieść poziom atrakcyjności wizualnej naszego wnętrza. Są to firanki!

firanki kasandra
Niezależnie od twoich preferencji – szeroki asortyment dostępnych firanek pozwoli ci na znalezienie wymarzonego modelu | fot.: materiał partnera

Firanki do kuchni i do salonu

Firanki na metry nadają się idealnie jako interesujący element wystroju do zdecydowanej większości pomieszczeń użytkowych. Ustrojone w piękne wzory, firanki sprawdza się tak samo dobrze w salonie, jak i sypialni bądź kuchni – w której najpopularniejszą formą firanek są zazdrostki.

Bogactwo wzorów i różnorodnych modeli sprawia, że dobór firanek idealnie dopasowanych zarówno do naszego wnętrza, jak i osobistego, indywidualnego gustu jest stosunkowo prostym zadaniem. Niezależnie od twoich preferencji – szeroki asortyment dostępnych firanek pozwoli ci na znalezienie wymarzonego modelu. 

Dostępne są zarówno modele niezwykle wytworne, jak i bardziej tradycyjne, a także te mniej rzucające się w oczy i delikatne w operowaniu wzorami oraz fakturą. Zależy ci na pięknym salonie w stylu wiktoriańskim? Nic prostszego! Dobór odpowiednich firanek podkreśli unikalny wyraz pomieszczenia, trafnie odzwierciedlając interesującą cię epokę.

Firanki do kuchni podkreśla intymny charakter tego pomieszczenia. Idealną ozdobą kuchennego okna są zazdrostki – najmodniejszy typ firanek, jeśli chodzi o wystrój wnętrza kuchni.

Gdzie kupić firanki na metry?

Istnieje wiele sklepów specjalizujących się w sprzedaży firanek, a wybranie tego jednego, godnego zaufania często jest trudnym zadaniem. Planując zakup najlepiej zdać się na doświadczenie i opinie innych – korzystając z polecanego źródła, będziemy mieć większą pewność, że zakupione przez nas firanki, które kupować można również na metry, spełnia nasze wyśrubowane oczekiwania.

Mieliśmy okazję osobiście przetestować firanki z całego szeregu różnorakich sklepów zajmujących się ich sprzedażą. Tych wartych uwagi było co najmniej kilka, jednak naszą szczególną uwagę przykuł jeden z nich – kasandra.com.pl

Pośród konkurencji wyróżnia się on nie tylko szerokim, wysokiej jakości asortymentem, ale również doskonałą jakością obsługi klienta, a także krótkim czasem dostaw zamówionych towarów.

Niezależnie od tego, jaki sklep wybierzesz – nie bój się eksperymentować z zakupionymi firankami. Dobieranie elementów wystroju wnętrza powinno być przyjemne!

Materiał partnera