Strona główna Lifestyle Dom Dopełnij swoje wnętrze – konsola do przedpokoju

Dopełnij swoje wnętrze – konsola do przedpokoju

158
0
Konsola w przedpokoju
Nowoczesne konsole do przedpokoju są najczęściej produkowane z drewna | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Urządzenie przedpokoju jest niezwykle ważną czynnością podczas projektowania mieszkania. Dlaczego? Ponieważ jest to pierwsze pomieszczenie, które widzi nasz gość, zanim przejdzie do salonu. Warto zatem poświęcić swój czas na odpowiednie przygotowanie wnętrza, aby cieszyć się jego dobrym stylem. Z tego względu powinniśmy zainwestować w wysokiej jakości meble, ciekawym dopełnieniem przedpokoju jest nowoczesna konsola.

Konsola do przedpokoju – dlaczego warto?

Konsola do przedpokoju to mebel, który będzie pasował do każdego wnętrza, bez względu na metraż. Jest niezwykle praktyczna i wygodna, a do tego dodaje naszemu pomieszczeniu trochę elegancji. I co najważniejsze, zajmuje naprawdę niewiele miejsca, a jej blat i szuflady potrafią pomieścić najważniejsze drobiazgi.

Na aranżację przedpokoju powinniśmy poświęcić tyle samo czasu, co na pozostałe pomieszczenia. Dlatego warto zastanowić się, jaki styl będzie dominował w naszych wnętrzach. Jeżeli jesteśmy zwolennikami klasyki, wybierzmy minimalistyczne meble, jeśli jednak cenimy sobie nowoczesność, postawmy na designerskie elementy. Konsole są produkowane we wszystkich stylach, o jakich tylko słyszeliśmy. Dlatego każdy z nas bez problemu znajdzie odpowiedni dla siebie model.

Aranżacja salonu meble
Jeżeli jesteśmy zwolennikami klasyki, wybierzmy minimalistyczne meble, jeśli jednak cenimy sobie nowoczesność, postawmy na designerskie elementy | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Jak urządzić wnętrze?

Obecnie producenci tego rodzaju mebli proponują klientom nietypowe formy konsoli. W sklepach meblowych znajdziemy różnorodne projekty – od bardzo minimalistycznych po niezwykle dekoracyjne.

Nowoczesne konsole do przedpokoju są najczęściej produkowane z drewna. Jednak mogą łączyć w sobie zarówno szklane, jak i metalowe elementy. Aktualnie w detalach używanych do wyposażenia wnętrz, a szczególnie w ich wykończeniach spotkamy się z miedzią i mosiądzem – najczęściej w postaci ram. Z kolei w mieszkaniu utrzymanym w stylu rustykalnym i prowansalskim świetnie sprawdzi się biały mebel wsparta toczonymi lub kabriolowymi nóżkami. Jeśli jednak w naszych wnętrzach dominuje styl glamour, możemy zdecydować się na zakup czarnego i eleganckiego ozdobnego stolika. Ciekawą propozycją na dopełnienie wystroju naszego wnętrza mogą okazać się lampy Hubsch. Ten producent oświetlenia posiada w swojej ofercie różnorodne urządzenia, które zachwycają konstrukcją, rodzajem zastosowanych materiałów oraz kolorystyką. Ze szczegółową ofertą możemy zapoznać się tutaj https://bihome.pl/Hubsch.

Czy istnieje model uniwersalny?

Czy wśród dostępnych ofert na rynku istnieje model uniwersalny? Tak, ponieważ najważniejszą cechą konsoli jest funkcjonalność oraz prostota. Najchętniej wybieranym rozwiązaniem są klasyczne meble wykonane z drewna i wyposażone w jedną bądź dwie szufladki. Ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się także produkty z wąskim prostokątnym blatem lub na planie półkola.

A może konsola z lustrem?

Jeżeli zależy nam na tym, aby uczynić swoją konsolę jeszcze praktyczniejszą, warto dołączyć do niej lustro. Niektóre zestawy znajdujące się w ofercie producentów mebli są w nie zaopatrzone, jednak w niektórych przypadkach konieczny jest dodatkowy zakup. Dzięki temu może ona pełnić także rolę toaletki. Jeśli jednak chcemy korzystać z niej w powyższych celach, warto zastanowić się nad zakupem szerszej konsoli. Bez problemu zmieścimy na niej wtedy więcej dodatków dekoracyjnych i kosmetyków. Czasem warto odwiedzić sklep meblowy, porównać ceny i zastanowić się, czy lepszą opcją nie okaże się osobny zakup lustra i konsoli.

Konsole do przedpokoju to jedne z najciekawszych i niezwykle funkcjonalnych mebli. Są eleganckie i tworzą oryginalny styl naszego wnętrza. Jednak ich najważniejszą funkcją jest opanowanie chaosu, który często, a czasami też bardzo szybko pojawia się w niewielkich przestrzeniach. Choć konsole to meble przeznaczone do przedpokoju, nic nie stoi na przeszkodzie, aby te ozdobne stoliki zdobiły inne pomieszczenia w naszym domu.


Materiał partnera zewnętrznego