Strona główna Lifestyle Dom Co mówi o Tobie kubek do kawy?

Co mówi o Tobie kubek do kawy?

309
0
Kubek do kawy
Może się wydawać, że wybór kubka do kawy (albo herbaty – co kto woli!) to błaha sprawa. Jeśli jednak przyjrzeć się bliżej tej kwestii, dostrzeżesz, że… nie do końca |fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Jaką pijesz kawę? Z dużą ilością mleka i cukru, a może czarną i mocną? Bez względu na to, jakie są Twoje preferencje, pewne jest jedno: musisz ją do czegoś wlać. Najbardziej oczywisty wybór to kubek. To właśnie dlatego tak dużą popularnością na rynku cieszą się kubki reklamowe. Ale przecież ich rodzajów również jest wiele. Jaki wybrać? Zobacz, co można wydedukować na podstawie preferencji w tym zakresie.

Może się wydawać, że wybór kubka do kawy (albo herbaty – co kto woli!) to błaha sprawa. Jeśli jednak przyjrzeć się bliżej tej kwestii, dostrzeżesz, że… nie do końca. Spójrz na własne przyzwyczajenia.  Czy nie jest czasami tak, że Twoja ręka automatycznie sięga po ten „jeden jedyny”, a kiedy okazuje się, że go nie ma, odczuwasz dziwną frustrację? No właśnie! Czasem tym, co przyciąga Cię do konkretnego modelu, jest jego pojemność (niewielka, kiedy lubisz kawę na „kilka łyków” lub wręcz przeciwnie). Czasem jest to kształt, kolor lub dodatkowe funkcje. O tych wszystkich aspektach myślą również producenci kubków reklamowych, np. OpenGift.pl. I to dlatego w ich ofercie znajdziesz dziesiątki modeli. Komu są dedykowane?

Klasyczny kubek ceramiczny

Ten o bryle walca, z dużym uszkiem, o pojemności 300 ml – to absolutna klasyka gatunku. Idealny na kawę czarną, białą, a także herbatę, a nawet gorącą czekoladę. Dla miłośników elegancji, wygody i tego, co znane. No, chyba że trafi na niego designerski nadruk – taki, który wychodzi poza schematy reklamowe i przyciąga uwagę. Zabawny, krótki komiks, a może ciekawe motto? W ten sposób klasyka może się stać nieszablonowa.

Szklany słoik / kubek

Koniecznie ze słomką wielokrotnego użytku – to model „hipsterski”, przeznaczony dla miłośników nowych trendów. Dobrze współgra z markami, które lubią iść pod prąd i chcą się promować w nietypowy sposób. Co ważne, taki kubek sprawdza się i na ciepłą kawę, i na dobrze zmrożone frappe lub lemoniadę w upalne dni.

Kubek ekologiczny

Na przykład ten z bambusa lub włókna bambusowego i PP. Wygląda designersko i bardzo naturalnie, a przy okazji promuje bycie ekologicznym. Chętnie sięgają po niego nowoczesne, młode osoby, które chcą żyć w przyjaźni ze środowiskiem naturalnym. Przy jego pomocy promują się marki, które pragną być bardziej „eko”.

Kubki termiczne

Dla tych, którzy z gorącą kawą lubią się przemieszczać, pijąc ją nieco w biegu. Ale to propozycja nie tylko dla żyjących w pośpiechu. Kubki termiczne sprawdzają się świetnie także wówczas, kiedy pijący lubi sączyć swój ulubiony, gorący napój przez kilkadziesiąt minut lub dłużej. Wzmocnione, termoizolacyjne ścianki oraz pokrywka sprawią, że nawet po długim czasie kawa zachowa przyjemną temperaturę. To inwestycja, która opłaca się niemal każdemu!

Filiżanka

Kto powiedział, że kawę trzeba pić w kubku? A może postawić na bardziej elegancką wersję rytuału i sączyć cappuccino czy espresso ze stylowej filiżanki. Ona również może być opatrzona firmowym logo, a… zyskuje wyjątkowy posmak. Filiżanka to propozycja dla osób bardziej wytwornych, przywiązanych do tradycji, a także tych lubiących wyrafinowane gatunki kawy.

Metalowy kubek z karabińczykiem

To propozycja dla aktywnych, którzy są za pan brat ze sportami outdoorowymi wszelkiego typu. Metalowy kubek z łatwością wrzucisz do plecaka (lub przypniesz do niego przy pomocy karabińczyka). To niemal niezniszczalny gadżet, który przy okazji jest przyjazny środowisku. Nietrudno się więc domyślić, że to świetna propozycja dla miłośników górskich wędrówek.

Kubki reklamowe niejedno mają imię. Na tym fakcie zyskują zarówno firmy, które chcą się promować, jak i klienci, którzy zyskują praktyczny gadżet. Taki, z którego można popijać gorące napoje z prawdziwą satysfakcją!


Materiał partnera zewnętrznego