Prawie każda z nas marzy o gęstej i bujnej czuprynie, która niewątpliwie jest atrybutem kobiecości. Znane z magazynów i social mediów celebrytki przyciągają wzrok nie tylko zadbaną sylwetką, ale i błyszczącymi, atrakcyjnymi puklami. Niestety, genetyka, problemy zdrowotne albo wiek czasem uniemożliwiają osiągnięcie wymarzonego stanu kosmyków. Na szczęście na rynku istnieje wiele sposobów, które szybko i trwale wypełniają ubytki włosów na skórze głowy, zapewniając tym samym piękne i zdrowe uczesanie na długi czas.

Uzupełnianie włosów – od czego zacząć

Jeśli borykasz się z problemem wypadających włosów albo od zawsze mierzysz się z cienkimi i rzadkimi kosmykami, warto byś spróbowała którejś z naturalnych metod przyspieszających porost włosów. Jest to długotrwała alternatywa, jednak zapewniająca spektakularne efekty dla tych najbardziej wytrwałych.

Kurację odnowy czupryny, warto zastosować od odpowiedniej suplementacji – w sklepach zielarskich bądź aptecznych, istnieje wiele ziołowych, naturalnych specyfików poprawiających ukrwienie skóry głowy, ale i pobudzających wzrost nowych cebulek. Prócz tego doskonałym sposobem na zwiększenie ilości włosów jest stosowanie wcierek do włosów – tych domowej produkcji lub tych dostępnych w drogeriach. Skutki ziołowych terapii widoczne są co prawda po kilku miesiącach, jednak są w pełni naturalne i trwałe.

Uzupełnianie włosów – peruki naturalne

Dla tych mniej wytrwałych pań, które nie mają czasu na codzienne rytuały związane ze skórą głowy, najlepszym i najszybszym rozwiązaniem na uzupełnienie ubytków włosów jest zainwestowanie w naturalną perukę. Ta metoda w głównej mierze polecana jest osobom, które mierzą się z dyskomfortem po chemioterapii, ale chętnie stosują ją  także kobiety pragnące w jednej chwili uzyskać wymarzoną fryzurę. Nie jest to nic kontrowersyjnego wbrew pozorom – wystarczy spojrzeć na reprezentantki show biznesu zza oceanu, które namiętnie zmieniają uczesanie dzięki właśnie naturalnym perukom. Dodatkowym plusem zakładania tegoż akcesorium jest fakt, że nie niszczy ani nie obciąża on naturalnego włosa, a zapewnia naturalny i piękny efekt.

System uzupełnienia włosów – doczepy

Kobiety, które borykają się z cienkimi, krótkimi lub rzadkimi włosami bardzo często decydują się na doczepy – jeden z popularniejszych systemów uzupełnienia włosów. Jest to technika, która w opracowaniu o najnowocześniejsze metody pozwala na uzyskanie jak najbardziej naturalnych efektów, do złudzenia przypominających naturalne kosmyki.

Dzięki precyzyjnemu mieszaniu kolorów i różnorodności systemów włosów, każda nosząca doczepy uzyska wymarzoną i trwałą fryzurę jak z pierwszych stron gazet, bez obciążenia i zniszczenia naturalnych kosmyków. Dobór odpowiedniej metody przedłużania bądź zagęszczania włosów zależny jest nie tylko od preferencji klientki, ale i od jakości jej naturalnych pukli bądź umiejętności i zaleceń specjalisty wykonującego zabieg. 

System Classic polecany jest klientkom ceniącym naturalność i łatwość w czyszczeniu – wytwarzany jest z pojedynczej warstwy poliuretanu połączonej z siateczką nylonową, a sposób jego łączenia jest dowolny.

Baza włosów Lace Front to opcja dla kobiet, które wymagają od nowych włosów wytrzymałości, naturalności i możliwości indywidualnego wyboru gęstości włosa. System ten jest również bardzo prosty w czyszczeniu.

Baza Full Lace PRIMUS jest najbardziej niewidocznym systemem przedłużania włosów. To system dla dyskretnych pań, którym zależy na największej naturalności i jak najmniejszej widoczności łączeń. W tym przypadku czyszczenie włosa musi odbywać się  z rozwagą, by nie uszkodzić żadnego z kosmyków.

System Skin to innowacyjna metoda wykonana z niezwykle cienkiej warstwy poliuretanu w kolorze skóry, w którą włosy są wstrzykiwane, a następnie przywiązywane celem uzyskania maksymalnie naturalnego wyglądu produktu podczas codziennego użytkowania. Zapewnia naturalny wygląd.

Doczepy na wypadanie włosów baza R23 jest niezwykle wytrzymałym systemem zagęszczającym włosy. Łączy się go za pomocą klipsów lub kleju.

Materiał partnera