Strona główna Uroda Włosy doczepiane Tape On

Włosy doczepiane Tape On

681
0
Włosy doczepiane
Aby przedłużyć włosy tą metodą, trzeba mieć swoje naturalne włosy o długości przynajmniej 15 centymetrów. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Możliwość szybkiej zmiany fryzury to jeden z ogromnych przywilejów współczesnych kobiet. Nie muszą one miesiącami zapuszczać włosów, aby cieszyć się gęstymi puklami do pasa. Nowoczesne fryzjerstwo pozwala bowiem na wyczarowanie fryzury z totalnie nowej długości włosów, w dosłownie kilka godzin. A zatem z brunetki z włosami do ramion, w jedno popołudnie można stać się blondynką z włosami do pasa. Tak, to wszystko jest możliwe między innymi dzięki produktowi, jakim są włosy tape on.

Włosy kanapki, czyli włosy tape on

Naturalne włosy tape on, które bywają też nazywane włosami kanapkami, służą do przedłużania i zagęszczania naturalnych włosów danej kobiety. Włosy tape on również są wykonane z włosów naturalnych, dlatego też metamorfoza fryzury przy ich użyciu prowadzi do spektakularnego efektu. Ich sposób zakładania jest stosunkowo prosty, przy czym wymaga jednak wprawnej ręki fryzjera. Lepiej zatem nie zabierać się do przedłużania włosów metodą kanapkową samemu w domu. Włosy naturalne tape on mocuje się w taki sposób, że niejako przykleja się je tuż przy skórze włosów, tak by przezroczysta kilkucentymetrowa taśma była jak najmniej widoczna. Po kilku tygodniach, kiedy naturalne włosy danej kobiety zaczynają odrastać, taśmy należy delikatnie przesunąć do góry. Dane pasma włosów zamocowane na bezbarwnej taśmie można wykorzystywać nawet kilka razy..Włosy kupuję tylko ze sprawdzonych sklepów, a do takich z pewnością zalicza się https://besthair.pl/pol_m_Wlosy-Tape-On-192.html

Włosy metoda kanapkowa – jak o nie dbać?

Niektóre kobiety mają wątpliwości odnośnie zagęszczania i przedłużania włosów metodą kanapkowa. Niesłusznie sądzą, że codzienna pielęgnacja włosów stanie się trudna i wymagająca. To oczywiście mylna opinia. Przedłużone włosy można myć zupełnie tak samo jak wcześniej swoje naturalne. Można używać tych samych kosmetyków, które stosowało się wcześniej. W końcu włosy tape on to włosy naturalne, nie ma zatem potrzeby używać jakiś innych preparatów. Większą ostrożność trzeba natomiast zachować podczas szczotkowania włosów. Lepiej nie robić tego zwykłym grzebieniem lub szczotką do włosów, a zaopatrzyć się w specjalny gadżet do czesania. Dzięki temu włosy na długo zachowają piękny wygląd.

Kto może poddać się zagęszczaniu i przedłużaniu włosów metodą kanapkową

Aby przedłużyć włosy tą metodą, trzeba mieć swoje naturalne włosy o długości przynajmniej 15 centymetrów. To tak naprawdę jedyne obostrzenie. A zatem wszystkie panie, które od dłuższego czasu zapuszczają swoje krótkie włosy, w przeciągu kilku miesięcy z pewnością będą miały szansę je przedłużyć. Natomiast kobiety z trochę dłuższymi włosami, mogą tak naprawdę skorzystać z przedłużania w każdym momencie.


Materiał partnera zewnętrznego