Każda kobieta marzy o tym aby przez jak najdłuższy czas zachować młody wygląd. Jak się okazuje aby odjąć sobie kilka lat wystarczą jedynie niewielkie zmiany. Dziś poruszymy temat fryzur i tego w jaki sposób ich zmiany są w stanie wpłynąć na zewnętrzny wygląd. Kilka lat mniej w oczach innych osiągniesz przy tych fryzurach:

Bob

Jest to już niemal ponadczasowe cięcie będące jednocześnie niezwykle praktycznym jak i bardzo twarzowym. Jej dodatkowym atutem jest skuteczne odjęcie dobrych paru lat. Rozwiązanie to sprawdzi się szczególnie, gdy wcześniej nosiłaś włosy o dużej długości, idealnie proste i symetrycznie przycięte. Fryzura ta sprawi, że Twoje włosy będą wyglądały jakby było ich więcej. Jest to dobra opcja dla np. kobiet o cienkich włosach. Fryzura na boba, idealnie wpasowuje się w trendy 2020 roku. Dlatego też możesz wyglądać w niej zarówno młodo jak i modnie.

Grzywka

Jest to fryzura posiadająca tyle samo zwolenników co i przeciwników. Jednak co by o niej nie mówili inni posiada kilka wspaniałych właściwości. Grzywka dobrana w odpowiedni sposób będzie idealnie pasować do każdego kształtu twarzy. Jest to najlepsza opcja do ukrycia zbyt wysokiego czoła oraz zmarszczek widniejących na nim. Dodatkowo optycznie podkreśla i powiększa oczy. Dłuższa i nieregularnie przycięta potrafi sprawić, że Twoja twarz będzie znacznie szczuplejsza.

Krótkie włosy

Kobiet wzbraniają się przed ścięciem długich włosów tak długo jak tylko mogą. Nie jest to jednak odpowiednia droga ponieważ z wiekiem robią się one coraz bardziej delikatne i rzadsze. Nawet najlepsza pielęgnacja nie jest w stanie zatrzymać czasu i oszukać natury. Odważne ścięcie włosów może jednak okazać się doskonałym pomysłem. Krótka fryzura nie tylko jest znacznie wygodniejsza i o wiele prostsza w utrzymaniu ale także potrafi odjąć kobiecie kilka lat. Długie włosy to domena młodszych kobiet, starsze zdecydowanie powinny pochylić się nad krótszymi fryzurami.

Półdługie i cieniowane włosy

Jest to kolejna łatwa w utrzymaniu i bardzo wygodna fryzura. Pasują zarówno młodszym jak i starszym kobietom. Jeśli więc posiadasz zadbane włosy warto przemyśleć zastosowanie właśnie tej fryzury. Cieniowanie sprawi, że włosy nie tylko będą się lepiej układać lecz też optycznie zwiększy ich objętość. Taka fryzura świetnie wymodeluje rysy twarzy a także pozwoli Ci znacznie zmienić swój wizerunek.

Trik – rozjaśnij włosy

Na koniec jeszcze taki mały trik dla osób, które nie chcą drastycznie zmieniać swojej fryzury. Jeśli więc lubisz swój kolor a także cięcie wystarczy abyś delikatnie rozjaśniła swoje włosy. Tym prostym posunięciem zachowasz swoją ulubioną fryzurę a także odejmiesz sobie parę lat. Ciemniejsze i jednolite włosy wyglądają bardzo poważnie, często też smutno i po prostu staro. Dlatego też warto skupić się na tym aspekcie i dokonać chociażby tą niewielką zmianę w swojej fryzurze.

Odmładzających fryzur jest całkiem sporo. Wystarczy tylko dobrać ją pod swoje osobiste upodobania i cieszyć się młodszym wyglądem. Fryzjerskie nożyczki mogą w tym przypadku zdziałać nawet więcej niż botoks.


JBA